Lista ocen Peugeot 406 Kombi (81) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 83 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ADUSH
Kombi 1.8 16V 110KM 81kW
Samochód oferuje wiele i na pewno warto wziąć go pod uwagę przy poszukiwaniach samochodu za 5-8 tys jednak należy się liczyć, że egzemplarze ze sporym przebiegiem będą się często psuć. Tym przebieg wyższy tym koszt utrzymania tego samochodu wzrasta. Ja nabyłem go w 2004 roku przy przebiegu 110 tys, a przy 240 tys mimo, że przechodził regularne przeglądy musiałem wymieniać silnik na nowy. Żałuję bo chwilę potem do wymiany było wiele innych...
~StalkerOfficial
Kombi 1.8 16V 116KM 85kW
Obecnie model w dobrym stanie można kupić już od 4000zł. Radzę uważać na takie przebiegi jak mój (choć ten jest rzeczywisty). Jest on spowodowany posiadaniem 2 samochodów, z czego ten był zakupiony 12 lat temu z przebiegiem 80tyś i był używany tylko w mieście (spowodowało to wymianę sprzęgła przy 100tyś km). Później był używany raz w tygodniu na pojedynczy przejazd 60km w jedną stronę.
~xms
Kombi 3.0 V6 24V 190KM 140kW
160kW- 194KM w 6 cylindrowej V6 za 4000? w pełnym możliwym wyposażeniu ze skórą włącznie? Kto da lepiej? Części bez przesadnie drogie a dostępność prawie wzorowa. Na wartości juz nie straci, może jedynie zyskać :) za dwa lata pewnie go pogonię, chociaż kto wie - może jednak go zostawię tylko to OC (800pln) trochę mi psuje plany.
~Bartez
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Cena zaskakująco niska a jakość samochodu niejednokrotnie przewyższa konkurencyjne marki z tej samej \"półki\". Moim zdaniem na niską cenę peugeota (i ogólnie francuzów) ma ogólna świadomość i kreowana przez niemieckie czsopisma opinia, że francuz to dziadowstwo! Doputy sam nie sprawdzisz dopóki się nie dowiesz!!!
~xms
Kombi 3.0 V6 24V 190KM 140kW
jak wyżej, za grosze kupujemy wszystko co nam potrzebne i nie płaczemy przy sprzedaży bo niewiele tracimy - jedynie wymiana rozrządu ok 2000 może boleć ale to raz na 5 lat. Te same roczniki \"niezawodnych\" japończyków i niemców kosztuje o ok 30-40% więcej a naprawdę nie daje tyle frajdy z jazdy.
~tomtom
Kombi 1.8 16V 110KM 81kW
Auto kupiłem za 6000 tys jako 12 latka, dołożyłem na starcie 2000 tys na rozrząd, oleje, uszczelnienia, filtry, elementy zawieszenia i na tym koniec. Później tylko olej, filtry, świece (oczywiście samemu). Powtarzam, samochód był używany jako taxi w Krakowie. Naprawdę się zwrócił.
~Andrey
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
W tej cenie i kategorii jeden z najciekawszych modeli. Niezłe wyposażenie, komfort, wyciszenie. Do tego jest to auto raczej niezawodne i przestronne. Może nie jest to rakieta i raczej nie pościgami z właścicielami Hondy Civic, ale nie szukałem takiego samochodu. Jak dla mnie super.
~Agnesik11
Kombi 2.0 Turbo 147KM 108kW
Kupiłem za 10 tyś., w tej cenie nie było w lepszym stanie. Pracuje na siebie, choć teraz sprzedałbym go za prawie darmo. Cieszę się że mam najlepszy w historii peugeot`a model. Jakość super, nadal nic w środku nie skrzypi, tak mają tylko audi.
~Boro_89
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
5 z plusem! :) Udało się go kupić naprawdę tanio, a mimo wszystko sprawuje się do dziś bez zarzutu. Jestem pewien, że jest jednym z lepszych aut w swojej klasie. Nawet dziś ciężko jest mi znaleźć coś, co irytuje mnie w tym samochodzie. :)
Dziennik kosztów dla Peugeot 406 Kombi
6,9
14,0
5,4
~ziomek
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
jeżeli ktoś potrzebuje samochodu na wypady za miasto, dla emeryta lub rencisty, dla którego osiągi nie są ważne, który chce mieć tanie części od zawieszenia, i średnie spalanie to auto ok. dla młodego się NIE NADAJE
Peugeot 406 Kombi