Lista ocen Peugeot 406 Kombi (91) - Widoczność

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Widoczność jak w każdym kombi ale trzeba uwarzać podczas parkowania ponieważ zderzak z przodu mocno wystaje i można w coś wjechać na parkingu z tyłu podobnie jeśli patrzysz z tyłu na ścianę i wydaje ci się że jest ona około 50cm od tylnej szyby to znaczy że zderzak jest już prawie na ścianie, trochę za małe lusterka boczne
~xms
Kombi 3.0 V6 24V 190KM 140kW
wielkie auto, duże szyby, troszkę przednie słupki przeszkadzają ale jest naprawdę dobrze. Nie mogę odnaleźć się podczas cofania gdyż wydaje mi się, że jestem już na masce samochodu z tyłu a okazuje się, że jest jeszcze dobre 70cm, teraz jadę do oporu aż znikną światła samochodu z tyłu.
~Andrey
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Duże kombi.... to chyba powinno wystarczyć za komentarz :) Siedzi się dość nisko, ale widoczność jest dobra. Bardzo pomaga lewe lusterko asferyczne. Widoczność do tyłu nie jest zła, nie miałem na razie problemu z cofaniem, ani nic takiego.
~Polak
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Widoczność niezła,uwaga na długi tył przy manewrach zawracania albo parkowania.Potrafi zaskoczyć długością ,z tyłu widać dobrze-minus za często zaparowane szyby,automatyczna klimatyzacja zwiększa zużycie paliwa około 1,5 litra na 100 km w mieście.
~~hans
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Panoramiczna szyba pozwala na szerokie spojrzenie. Mały problem mają tylko użytkownicy ponad 180cm: jeśli nie chce się jechać z całkowicie obniżonym fotelem to podczas dojeżdżania do świateł trzeba zachować większy dystans.
~Człek
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Hehe w porównaniu z niewielką Mazdą 323F(BA) która miałem wcześniej, to ten blisko 5 metrowy krążownik ma widoczność wręcz wzorową, parkowanie i cofanie można wyczuć wręcz z dokładnością do centymetrów. Jestem mile zaskoczony.
~tomtom
Kombi 1.8 16V 110KM 81kW
Siedzi się dość nisko. Duża przednia szyba daję radę. Lusterka można tak ustawić, że praktycznie eliminuje się martwą strefę. Parkowanie na lusterka w ciasnych miejscach też nie sprawia większych problemów.
~ziomek
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
pomimo wielkości nie ma zbyt wiele miejsca na nogi, ale jest ok, w trasie podróżuje się przyjemnie choć zbyt głośno jest przez silnik, na dodatek fotele nie są zbyt wygodne, w dłuższej trasie bolą plecy
~xms
Kombi 3.0 V6 24V 190KM 140kW
Jak to w kombi - duże szyby pomagają jednak problem z wyczuciem tyłu pozostaje, tym bardziej że wersja 3.0 ma obniżone dość mocno zawieszenie co odbija się na zderzakach podczas parkowania.
~litwak
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
to kombi do jazdy tyłem trzeba się dobrze przekręcić w fotelu ciut małe lusterka. do przodu całkiem nieźle czasem podczas skrętu drogę zasłania słupek ale przesunięcie głowy w bok załatwia sprawę
Peugeot 406 Kombi