Ocena kierowcy - Peugeot 406 Kombi

Konrad, 17 lat temu
Silnik 2.2 16V 158KM 116kW
Rok produkcji 2001
Peugeot 406 Kombi 2.2 16V 158KM 116kW 2000-2004 - Oceń swoje auto
no smiga niesamowicie bemki ogladaja moje kombi głównie od tyłu.
wszystko elegancko, miesza sie mieciutko lewarkiem nic nie chaczy, jak dla mnie troszke za długa droga prowadzenia drążka ale ogólnie bardzo dobrze!!!
nie jest to auto do iscie sportowej jazdy, wspomaganie troszke za mocne na trasie na parkingu swietne!!!!
do przodu super, no a do tyłu troszke gorzej trzeba sie przyzwyczaic bo to kombiak
dla mnie super wszystko na swoim miejscu prosta obsługa duze klawisze radia i klimatyzacji
w zyciu nie widziałem zeby tak szybko klima działała a miałem audi a6, dla mnie bomba
jest naprawde bardzo duzo miejsca ja jestem wysoki 186 i za mna siedzi sie bezproblemowo.Typowe autko rodzinne
cicho spokój, czasem zastanawiam sie czy silnik pracuje czy nie, przy ostrzejszym przyspieszaniu go słychac no nie jest to maybach.
powiem tak miasto11-15litrów, zalezy od stylu jazdy, trasa przy 130 kmh komputer pokazuje 6,5 literka nie wazne czy tempomat czy normalnie noga na gazie wiadomoze jak sie trafi góra to ciągnie wiecej dlatego z moich wyliczen na 1500 km spalił mi przy 130 około 6,8

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.2 16V 158KM 116kW [l/100km]

9,5