Oceny Peugeot 406 Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW 1999-2004

Najnowsze oceny Peugeot 406 Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW 1999-2004

2,9
~ziomek
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
samochód dobry na wczasy, do przewozu dużego gabarytu, ale nic poza tym. bardzo słabe osiągi, słabe przyspieszenie, duże spalanie w mieście, przez gabaryty ma problemy z parkowaniem, słaby promień skrętu, fatalne wyciszenie, lampy ładnie w nocy oświetlają drogę, praktycznie nie ma jazdy na 1 i 2 biegu, dopiero zaczyna jechać na 3 biegu, zawieszenie miękkie więc dobrze wybiera dziury, w zimie fatalna trakcja, ślizga się tył samochodu.
~Kambium
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Autko mimo lat wygodne rodzinne, fotele i komfort jazdy jest ok. Ojciec mowi ze mu lepiej sie siedzi w Peugeocie 406 (2000r) niz w jego Leonie 2 (2008r) to samo słyszalem od znajomej ktora tez ma ten sam model ze Toyota avensis jest twardsza i zawieszenie i siedzenia.
~Janek
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Polecam wszystkim jako rodzinne auto, sprawdza się na długich trasach, nie czuć zmęczenia...Duży, wygodny, komfortowy i oszczędny w naprawach. Tanie części i rzadko coś się psuje. Jak na tak duże auto to super spalanie...
~dattam@op.pl
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Jeżdżę nim od 2005 roku. Jestem z niego bardzo zadowolony. Zadnych awarii, które by unieruchomiły samochód. Ogrooomny bagażnik (kombi) i wygodna jazda, nawet po ponad 1000 km ciągłej jazdy nie czułem wielkiego zmęczenia. Chociaż muszę go sprzedać to gorąco polecam.
4,1
~Irek GG 211306
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
pewnie są lepsze auta, ale ten francuz mimo dużego przebiegu jest całkiem OK. Przy tym silniku nie ma co oszczędzać na paliwie. Lepszego paliwa mniej spali a silnik na tym nie cierpi. Ja preferuje Statoil i Shell - do tej pory jedynie na tych stacjach nie "przejechałem się". Reasumując: Dla rodziny z dzieckiem i wózkiem to idealny auto. Jeśli przy okazji właściciel umie coś zrobić przy aucie to może być też bardzo tani w eksploatacji.
3,6
~Piotr.wawoczny@centertel.pl
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Zbyt szybko wymiana klocków (30000) , co 2 miesiace wymiana żarówek przednich reflektorów , trzeszczące drzwi , zimą nagminnie paląca się kontrolka klocków hamulcowych , fałszywe wskazania kontrolki poziomu oleju , cena kołpaka 120/szt. to rozbój ( pewnie dlatego są kradzione ). Miałem 306 break 1.6 benz. 2.5 roku 165000 przebiegu i nie zepsuło się nic , a model wyższy i droższy niestety nie za bardzo . Niewątpliwą zaletą 406 to gabaryty ,...
Dziennik kosztów dla Peugeot 406 Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
5,7
~Mithrandir
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Spodziewałem się po tym samochodzie tego co otrzymałem chociaż jeździłem nim mało tylko 2 miesiące i pod opiekuńczym okiem taty to bardzo go polubiłem. Jedyna wada to paskudne seryjne głośniki przy bardzo dobrym radiu z CD.
3,2
~Polak
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Nie jest to auto z tej epoki, owszem duże ale przereklamowane, po prostu francuz, duża utrata wartości, coś w tym jest .
3,8
~d.ceglarski@wp.pl
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
średnie auto, średniej klasy, średnie osiągi, lecz dla mnie jeżdżącego w mieście zdecydowanie z długi 9Parkowanie-koszmar)
3,6
~mały