Lista ocen Peugeot 5008 I Minivan 1.6 THP 156KM 115kW od 2009 (6) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał Raczek
Minivan 1.6 THP 156KM 115kW
Jeździłem VW Sharanem I, a więc żadne auto oprócz niego nie dostanie ode mnie 5*. W 2 rzędzie trochę ciaśniej, w 3 mało miejsca na nogi. Jak sie rozłoży 3 rząd bagażnika brak. Kierowca i pasażer obok mają najlepiej. W drugim rzędzie 3 osobne fotele - można zamontować 3 foteliki dla dzieci ale są koło siebie na styk, więc trzeba się nawyginać żeby je przypiąć pasami.
~Kazet
Minivan 1.6 THP 156KM 115kW
Z przodu bardzo dobrze, pomimo masywnego tunelu środkowego, z tyłu trójka dorosłych może czuć się lekko ściśnięta. Drobną niedogodnością może być brak miejsca nad głową w 2-gim rzędzie na miejscach zewnętrznych z powodu dachu panoramicznego, coś za coś :-). W trzecim rzędzie nawet dorośli są w stanie wytrzymać krótką przejażdżkę. Podsumowując: przy tych rozmiarach auta: doskonale.
~Krzysiek
Minivan 1.6 THP 156KM 115kW
Samochód, w którym kierowca czuje się panem sytuacji. Konsola skierowana na kierowcę, zupełnie inaczej niż w bliźniaczym C4 picasso. Przestrzeń dla pasażerów rewelacyjna, 3 foteliki dla dzieci z tyłu to nie problem. Każde siedzenie z tyłu z niezależną regulacją. Dużo miejsca nad głową.
~Cynik150
Minivan 1.6 THP 156KM 115kW
Z przodu komfortowo (mam 186 cm). Fotele bardzo wygodne: dość sztywne, dzięki czemu wygodne podczas długich podróży. Trzeba też wspomnieć o bagażniku: jest ogromny, robi wrażenie tym bardziej, że auto ma jednak niewielkie gabaryty.
~Doświadczony - zakupiony peugeot 5008 jest moim dziewiątym autem
Minivan 1.6 THP 156KM 115kW
kupiłem to autko właśnie dla przestrzeni jaką posiada dla kierowcy /w średnio starszym wieku/i pasażerów w porównaniu z niewielkimi wizualnymi gabarytami zewnętrznymi, oraz super dużym i łatwo dostępnym bagażnikiem.
~P
Wszystkim jest wygodnie.