Lista ocen Peugeot 5008 I Minivan 1.6 HDi FAP 115KM 85kW 2011-2013 (12) - Ergonomia

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojciacho
Minivan 1.6 HDi FAP 115KM 85kW
Mały schowek pasażera z przodu w desce, chyba nie klimatyzowany. Duża dziura w kokpicie środkowym, chyba chłodzona bo coś mi tam wieje, zamykana ale mam mieszane odczucia co do jej ostatecznej oceny. Brak uchwytów na napoje. Jest jedno wyżłobienie pomiędzy fotelami przednimi pod podłokietnikami, praktycznie niedostępne dla przedniego rzędu. Pojemne kieszenie boczne w drzwiach. Schowek pod fotelem kierowcy ale mały (płaska szuflada). Rozkładane...
~RoRo
Minivan 1.6 HDi FAP 115KM 85kW
Należy Peugeotowi dokopać za beznadziejną konsolę środkową. Być może ma ona swoich zwolenników, mnie jednak strasznie przeszkadza. Autko jest wewnątrz szerokie, ale te badziewie zabiera mu sporo miejsca. No i w sumie to nie wiadomo czemu ta konsola ma służyć? Dźwignia zmiany biegów nienaturalnie wysoko. Schowek po stronie pasażera-jakaś kpina projektantów, dźwignia regulacji fotela kierowcy mało wygodna. Przednie fotele całkiem wygodne,...
~automaniak:-)
Minivan 1.6 HDi FAP 115KM 85kW
Dobre, wygodne fotele, duże schowki (zwłaszcza ten centralny), składane w łatwy sposób fotele, półki w bagażniku. Wszystko to powoduje, że to bardzo fajne auto rodzinne, w którym mieszczą się 3 foteliki i ogromne ilości bagażu z wózkiem i rowerkiem włącznie. Włączniki umieszczone logicznie i pod ręką chociaż nie tak dobrze jak w VW.
~Art
Minivan 1.6 HDi FAP 115KM 85kW
Trzeba przyzwyczaić się do manetek sterowania radiem,BT i tempomatem ukrytych pod kierownicą. Brak uchwytów na kubki (oprócz jednego, płytkiego miejsca pomiędzy przednimi fotelami). Ogromny schowek między kierowcą a pasażerem, niewielki z przodu przed pasażerem. Dwa schowki pod podłogą w drugim rzędzie, spore schowki w drzwiach.
~Mirek
Minivan 1.6 HDi FAP 115KM 85kW
Wielkim plusem 5008 jest lewarek biegów umieszczony na podwyższeniu blisko kierownicy . Całość przycisków i klawiszy umieszczona klasycznie bez udziwnień jak to bywa u konkurencji.Sprzęt audio z głośnikami JBL - rewelacja !Dodatkowo mnóstwo przydatnych schowków.
~maciek
Minivan 1.6 HDi FAP 115KM 85kW
Jak dla mnie - ideał. Wszystko jest tam gdzie być powinno. Z początku miałem nieco obiekcji co do wysoko położonej dźwigni zmiany biegów, ale tu, doskonale spełniają swoją funkcję podłokietniki.
~Łukasz
Minivan 1.6 HDi FAP 115KM 85kW
Wszystko na miejscu, łatwo dostępne. Wysoko umieszczony lewarek zmiany biegów nie każdemu przypadnie do gustu, mnie pasuje. Jeździ się trochę jak dostawczakiem, dość wysoko.
~T.B.
Minivan 1.6 HDi FAP 115KM 85kW
Zastrzezenia tylko do drobiazgów, takich jak niezbyt wygodna obsługa radia i tempomatu przy kierownicy.
~WAJO
Minivan 1.6 HDi FAP 115KM 85kW
Wszystko pod ręką, bluetooht, tempomat, tylko miejsc na kubki jak na lekarstwo.
Dziennik kosztów dla Peugeot 5008 I Minivan 1.6 HDi FAP 115KM 85kW
7,1
~VIVALDI
Minivan 1.6 HDi FAP 115KM 85kW
WSZYSTKO POD RĘKĄ po jednym dniu wszystkie funkcje są świetnie wyczuwalne.
Peugeot 5008 I Minivan