Lista ocen Peugeot 5008 I Minivan 1.6 HDi FAP 115KM 85kW 2011-2013 (13) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojciacho
Minivan 1.6 HDi FAP 115KM 85kW
Szybko daje ciepły nawiew w zimie (chyba jest jakiś wspomagacz elektryczny); gorzej z nawiewem na tył, szczególnie ciepłego powietrza. Zauważyłem że lewy tylny kanał podaje szybciej i więcej ciepła niż prawy tył. Kabina jest obszerna, schłodzenie takiej kubatury klimą chwilę trwa.
~RoRo
Minivan 1.6 HDi FAP 115KM 85kW
Tegoroczne 40-sto stopniowe upały wytrzymał celująco. Wentylatory kręcą się w miarę cicho, są przy tym dość wydajne. Nawiewy w słupkach na drugi rząd siedzeń, świetne rozwiązanie. Klima manualna, właściwie jeżdżę na tych samych ustawieniach. Nie zauważyłem skoków temperatury.
~automaniak:-)
Minivan 1.6 HDi FAP 115KM 85kW
Klimatyzacja manualna spełnia swoją rolę dobrze. Ogrzewanie też działa bez zarzutu nawet przy - 20 stopniach. Dodatkowe nawiewy z tyłu pozwalają nagrzać/schłodzić całe auto równomiernie.
~Mirek
Minivan 1.6 HDi FAP 115KM 85kW
W sumie było by dobrze ale niestety ogromna powierzchnia wnętrza sprawia że auto nagrzewa się dość wolno , podobnie z klimatyzacją aby się schłodziło - trzeba trochę poczekać.
~maciek
Minivan 1.6 HDi FAP 115KM 85kW
Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, układ chłodzenia i ogrzewania kabiny działa niezwykle cicho i wydajnie, zapewniając komfort na wysokim poziomie.
~VIVALDI
Minivan 1.6 HDi FAP 115KM 85kW
Osobiście wolałbym gdyby był przełącznik klimatyzacji mono/dual. Praktyczne nawiewy na tył bardzo się sprawdzają.
~Art
Minivan 1.6 HDi FAP 115KM 85kW
Super. Na plus dodatkowe nawiewy w słupkach dla pasażerów drugiego rzędu z indywidualną regulacją.
~Artur
Minivan 1.6 HDi FAP 115KM 85kW
Duża kabina wymaga dłuższej pracy układu wentylacji ale ogólnie daje rade w końcu to mały autobus
~Łukasz
Minivan 1.6 HDi FAP 115KM 85kW
Auto bardzo szybko się nagrzewa. Climatronic pracuje wzorowo. Klima także jest OK, pomagają nawiewy z tyłu.
~T.B.
Minivan 1.6 HDi FAP 115KM 85kW
Wentylacja i klimatyzacja doskonałe. Ogrzewania nie miałem jeszcze okazji sprawdzić.
Peugeot 5008 I Minivan