Oceny Peugeot Partner I 1.4 75KM 55kW 1996-2011

Peugeot Partner I 1.4 75KM 55kW 1996-2011 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Peugeot Partner I 1.4 75KM 55kW 1996-2011

~Użytkownik
Furgon 1.4 75KM 55kW
Samochód spisuje się bezawaryjnie od 2005 roku . Nabyłem go gdy miał 74000 km teraz jest ponad 400000 km . Samochód wyśmienicie spisuje mi się w mieście a jeżdżę po nim dużo . Ładowny jak się złoży siedzenia . Ceny obsługowe cześć śmieszne . Jak rozmawiam ze znajomymi ile już dołożyli do np 1.6 HDI . Jakby jeszcze je produkowali to bym taki kupił bez wahania .
~michab1
Furgon 1.4 75KM 55kW
Partner to super autko, mi sie udało kupić z wiarygodnym przebiegiem 101 tysięcy, przejechałem 4 tys, ale naprawdę jestem bardzo zadowolony. Wcześniej miałem scenica 2005 i stwierdzam że partnerek jest fajniejszy
3,5
~dziubin
Furgon 1.4 75KM 55kW
Ogólnie ocena autka jest POZYTYWNA. Pojazd jest już troszkę na rynku, zdążył się obyć, poprzedni właściciel zapewne zmagał się z większymi drobnymi problemami. Jest przestronny, ma dużo schowków, wygląda dosyć sympatycznie i prowadzi się nie najgorzej. Nie posiadam wspomagania, ale nie jest dla mnie problemem ukręcenie nawet w miejscu. Idealny do firmy... jako pojazd rodzinny, nie wiem czy bym się zdecydował.
3,7
~Stały
Furgon 1.4 75KM 55kW
Naprawde nie spodziewałbym się że tyle wytrzyma. Jeździ jeszcze i jak narazie ma się dobrze. Następny pewnie znowu bedzie Partner ale pewnie z dieselkiem i wersja osobowa. Polecam wszystkim, którzy potrzebują małego dostawczaka albo rodzinny samochód.
2,5
~Zulu
Furgon 1.4 75KM 55kW
Autko kiepskie - po 100.000 km. w silniku słychać głośno panewki i bierze olej (serwis twierdzi, że to normalne w tym silniku), skrzynia od nowości chodzi koszmarnie, jakość wykonania wnętrza tragiczna (trzeszczy i skrzypi wszystko w kabinie, siedzenia wygniecione). Jedynie funkcjonalność na plus.
2,9
~zdegustowany
Furgon 1.4 75KM 55kW
Podstawowy plus to przestrzeń i to chyba na tlyle... Serwis to kpina, pełny luz pracowników, brak czasu dla klientów. Śmiechem odpowiadają na kolejne problemy. Tłumaczenie pewnych usterek że tak ma być, ten model tak ma itp... Awarie, Awarie i jeszcze raz Awarie przez duże A Może ktoś kupi ten samochód ode mnie, naprawdę super autko...
Dziennik kosztów dla Peugeot Partner I 1.4 75KM 55kW
8,7
9,2
~adr
Furgon 1.4 75KM 55kW
za wyjątkiem bardzo dobrej instalacij gazowej i kosztownej 5700zł. z która sa ciagle problemy auto jest ok. W moim przypadku uciążliwy jest brak możliwości przesunięcia tzw.kratki za przednie fotele ,starsze wersje miały taką możliwość. Trochę słaby silnik 1,4 teraz wybrałbym zdecydowanie 1,6l też z gazem. poza tym bardzo sympatyczne auto.
~Złośnik
Furgon 1.4 75KM 55kW
Samochod jak najbardziej oceniam pozytywnie , dla mnie ma on wiekszośc zalet od wyglądu przez funkcjonalność po wygode
3,2
~Prawdziwa prawda:P
Furgon 1.4 75KM 55kW
Pasuje tylko ilość miejsca silnik mimo że jest za mały (moja wina) reszta...niestety....bardzo żle...z drugiej strony widziały gały co brały...:P
3,3
~piotr
Furgon 1.4 75KM 55kW
Każde auto sie popsuje. W sumie jestem zadowolony, tylko mocniejszy silnik. Rodzinny samochód.