Lista ocen Peugeot Partner I 1.8 D 61KM 45kW 1996-1999 (45) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kris
Furgon 1.8 D 61KM 45kW
schodzący lakier z przedniego zderzaka, boczne suwane drzwi przez które bardzo ciężko się wsiada, a jak się już wsiądzie to następna łamigłówka- jak je zasunąć. tylna wycieraczka szyby która zbiera tylko w 50%, no i oczywiście spodnia osłona silnika która zaczepia się o wszystko co spotka na drodze. Przy tym należy wspomieć jeszcze o elektronicznym wskaźniku poziomu oleju, który nie działa precyzyjnie i plastikach które okropnie trzeszczą.
~Darek
Furgon 1.8 D 61KM 45kW
końcówki drążków po 48.000 (chyba nasze drogi)chamulce super a po 50.000 jeszcze nie zmieniane w nich nic. Problemy z siedziskiem kierowcy 2 razy wymiana podobno stare były lepsze ale jeszcze mnie nie zawiódł. A i osłona pod silnikiem w końcu wymieniłem ją na metalową w serwisie bo brak zamienników stalowych a plastiki to jednorazówki.
~mirek@radio-atut.de
Furgon 1.8 D 61KM 45kW
jakosc wykonania niestety slaba.Obydwa fotele z przodu byly do niczego.Trzeba bylo nowa gabke wkladac.Fotele sie bujaja. Antymgielne sie po prostu rozsypaly w rekach jakby auto mialo 30 lat.Zapalniczka powodowala zwarcie i musialem wymienic,Klakson tez(w serwisie 44€ bez montazu!!!) To na razie wszystko
~Żmija
Furgon 1.8 D 61KM 45kW
jeżeli chodzi o wnętrze samochodu to TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!. po pół roku wszysyko w środku trzeszczało, z fotela kierowcy kruszy się gąbka, plastiki niedopracowane, boczne drzwi które nie chcą się zamykać, cieknąca antena, ze juz nie wspomnę o braku kabli do głośników w desce rozdzielczej
~Krzysztof
Furgon 1.8 D 61KM 45kW
Auto mam od nowego. Jestem przedstawicielem handlowym i dużo się przemieszczam. Z autem nie miałem problemów. Kilka usterek jakie miały miejsce były drobizgami których naprawa była prosta ale trudna do wykrycia w serwisie.
~sebastian z.
Furgon 1.8 D 61KM 45kW
kiszka,silnik wycieraczek przod i tyl,silnik nagrzewnicy,fotel kierowcy,kolo pasowe,kiepskie tarcze h-ca,piszczacy wydech-na zlaczu ,wybite gniazda amortyzatora,peknieta sprezyna zawieszenia,jak na 140tys to chyba juz dosc
~Jaco.
Furgon 1.8 D 61KM 45kW
łączniki stabilizatora,dzwi boczne -zamykanie, fotel kierowcy,osłona silnika dolna ,koło osprzetu+rolki, ale jak rozmawiam z właścicielami takich samochodów / akwizytorami/ to norma.
~Tomek
Furgon 1.8 D 61KM 45kW
końcówki drążków - słabe , woda w kabinie przy długotrwałych opadach /około 2 litry na 6godz opadów/ , dość szybko wyciera się emalia na plastikach , wyjątkowo szybko koroduje wydech .
~Grzechu
Furgon 1.8 D 61KM 45kW
Dzwi boczne przesówane są do bani, padają po półtora roku, zeby je zamknąć trzeba sie naprawdę namęczyć. Poza tym różne drobiazgi mają tendencję do odpadania od tego samochodu.
~yankee
Furgon 1.8 D 61KM 45kW
W moim egzemplarzu trzeszczą trochę plastiki przy przejeżdżaniu przz większe nierówności i poprawian mechanizm drzwi przesuwnych.Poza tym nie dzieje się absolutnie nic.