Oceny Renault 19 II Hatchback 1.7 i 75KM 55kW 1992-1995

Najnowsze oceny Renault 19 II Hatchback 1.7 i 75KM 55kW 1992-1995

3,4
~aviator1
Hatchback 1.7 i 75KM 55kW
W tej cenie nie znajdziemy nic lepszego. Wiadomo, auto wiekowe, nie powala nowoczesnością, lecz w tej cenie daje nam wygodę, i całkiem spokojna głowe jeśli chodzi o poważne naprawy, drobiazgi nie działaja :) Jeśli ktoś kupi renówkę, doinwestuje nawet ze szrotu, wyciszy wnętrze, niczym nie będzie ustępować autom za 8-10 tyś. A jak się ładnie umyje to na parkingu wygląda jak (re)nówka ;p
~Tomek
Hatchback 1.7 i 75KM 55kW
Autko super. Tanie w zakupie, użytkowaniu i ewentualnych naprawach. Linka sprzęgła 36 zł. Dużo rzeczy można zrobić samemu. Bardzo wytrzymałe. W porównaniu do golfa 3 1.4 auto jest super. Niskie spalanie. Polecam każdemu, kto potrzebuje auta za niskie pieniądze, taniego w utrzymaniu, wygodnego i nie będzie wymagał super komfortu i prestiżu jak w S-klass.
4,1
~Wojtek
Hatchback 1.7 i 75KM 55kW
Ogolnie samochod ladnie się prezentuje w środku jak i na zewnatrz. Ma na wyposarzeniu Centralny zamek, elek. szyby, wspomaganie kierownicy, poduszka powietrzna, hak, alufelgi, ABS, radio. Duzo miejsća w srodku, pojemny bagaznik. Głowna wadą moim zdaniem jest zabyt duże spalanie 1-2 litra powinno być mniej.
3,5
~mati
Hatchback 1.7 i 75KM 55kW
Ogólnie auto na plus, za małe pieniądze można się cieszyć dobrą jazdą, wygodną w miarę, tylko to spalanie przy benzynie mnie uwiera:)dla tego następne będzie disel:) drobne usterki, które można samemu naprawić i wcale nie jest to trudne.
3,3
~UKAS
Hatchback 1.7 i 75KM 55kW
auto w calosci jest bardzo fajnie,sprawilo mi sporo frajdy.mala masa i moc tego silnika(73KM :D) sprawiaja ze mozna nim powariowac troszke.rozwinalem nia predkosc max 185 km/h-samochod 17 lat:] daje rade,jednak coraz czesciej cos sie psuje,wychodzi rdza.jednak jezdzac nim 5 lat nic zlego nie moge poweidziec.jak najbardziej udany model
3,8
~Kamil
Hatchback 1.7 i 75KM 55kW
Autko tanie w zakupie za 2500 kupiłem egzemplarz z gazem elektryką lusterka i szyb wspomaganiem kier, alumkami, spojlerem i przyciemnianymi szybami. Jak na razie nie mam poważnych usterek poza kilkoma drobiazgami jedyne co drażni mnie w tym aucie to wszechobecny śśśśśśświergoczący plastik oraz bardzo zagadkowy abs który działa jak i kiedy chce ... ogulnie polecam ...
Dziennik kosztów dla Renault 19 II Hatchback 1.7 i 75KM 55kW
8,8
~Andrzej
Hatchback 1.7 i 75KM 55kW
Auto przeciętne,komfortowe,twarde i niezawodne,troche głośne,nie rdzewieje,jak sie dba to jeżdzi i jeżdzi,i jeżdzi,można zapomniec o warsztacie,biorąc pod uwage że to staruszek \\\\\\\"16lat\\\\\\\", to jest całkiem nieźle,widziałem auta w tym wieku to kompletne szroty,a renia całkiem dobrze sie trzyma.za te pieniądze,super,wątpie że za ok 3000zl znajdzie sie cos lepszego niż 19tnastka
~danmk@wp.pl
Hatchback 1.7 i 75KM 55kW
Za ok 5 tyś mam sprawne autko i nie zawiodło przez ostatnie 10 tyś km. Moje pierwsze do nauki, więc nie przejmuję się że w coś stuknę , coś porysuję. Stosunkowo tanie w utrzymaniu. Ba, przez rok, to 6 tyś wydałem na samo paliwo...czli mniej niż na samo auto. Godne polecenia dla "zielonych kierowców" Piszcie w razie ewentualnych pytań
~Szymon
Hatchback 1.7 i 75KM 55kW
4z dwoma plusami hihi naprawde autko super kupiłem je jak miało14 lat, od 13 eksploatowane imoim zdaniem ekstra dałem za nie 1900zł posiada elektryczne szyby wspomaganie elektryczny szyber dach i kilka innych drobiazgów:D powiedzcie mi co mozna kupic za te pieniądze i jeżdzic tak wygodnie?? najlepsze jest to ze przy 120 silnika prawie nie słychać:D
~Szmajdziul
Hatchback 1.7 i 75KM 55kW
Wiecie że jadąc 60km/h po prostej i wrzucając na luz dotoczycie się przez prawie kilometr zanim prędkość sama z siebie spadnie do 50? ;) Renault 19 jest wspaniałym samochodem jak na swoją cenę. Za 5000 zł mozna nabyć samochód który jak w moim przypadku - nigdy mnie nie zawiódł. Polecam!
Renault 19 II Hatchback