Lista ocen Renault 19 II (235) - Widoczność

Na liście zabraknie 482 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweu
Hatchback 1.7 i 75KM 55kW
Widoczność w porządku, przedni słupek jak w każdym trochę wadzi. Tylny słupek też trochę za szeroki jednak widoczność i tak jest bardzo dobra. Szkoda że lusterka nie są podgrzewane.
~stepien_23@wp.pl
Sedan 1.8 i s 95KM 70kW
Dla osób niskich jest to auto wręcz wymarzone. Widoczność z przodu i na boki bardzo dobra. Tył jak wiadomo trochę gorzej ale przy odrobinie przyzwyczajenia nie ma problemu z cofaniem.
~r19 1.9dT, 1994r. 235tys. km.
Hatchback 1.9 DT 92KM 68kW
bardzo dobrze do przodu i na boki w tył, całkiem do tyłu gorzej, mimo że jest to hatchback; spojler zasłania sporo, ale dzięki niemu nie świeci mi nic perfidnie z tyłu w oczy.
~maniak27@o2.pl
Hatchback 1.4 i 80KM 59kW
wszystko widac, tylko to dziadoskie prawe lusterko powieksza a lewe pomniejsza (to 1,4 wersja angielska w 1,8 odwrotnie). Nie mogli by sie zdecydowac na takie same?!
~mar
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
standardowo.przyzwoicie.do przodu zadnych zastrzeżeń.do tyłu za to fatalnie, szczególmie przy cofaniu, ale idzie sie przyzwyczaić.no i raczej częściej jeździmy do przodu:))
~Rafez
Sedan 1.4 i 80KM 59kW
Generalnie jest ok, do czego można sie przyczepić to słupki przy szybie, no i widoczność do tyłu dlatego że mam wsadzone większe sprężyny i ma wysoką dupę :P
~premier76
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Do przodu przeciętnie, natomiast cofać trzeba na lusterka. Skośnie opadająca tylna szyba znacznie pogarsza widoczność (werdja 3-drzwiowa).
~Poki Poki
Hatchback 1.8 i 110KM 81kW
Mam przyciemniane szyby, wiec trudno mi ocenić widocznośc w aucie. Genetralnie przy opcji Hatchback- troszkę przeszkadza tylmy słupek pasażera.
~jmm
Hatchback 1.8 i s 95KM 70kW
Jak zdejme dach widocznocsc we wszystkich kierunkach jest znakomita :D, z załozonym dachem jest juz znacznie gorzej, ale po co zakłada dach w Cabrio :D
~pysiu@rock.z.pl
Sedan 1.8 i 113KM 83kW
Tu jest dobrze!! Przy odpowiedziej regulacji fotela widocznośc jest idealna!! NO troche gorzej z tylnia szybą ale od czego sa boczne lusterka!!