Lista ocen Renault 19 II (235) - Widoczność

Na liście zabraknie 482 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~swimmer84
Hatchback 1.8 i s 95KM 70kW
Do przodu i na boki bardzo dobrze. Do tyłu również. Najgorzej tył po skosie - szeroki słupek jak w większości 5d aut.
~Mejson93
Hatchback 1.7 i 75KM 55kW
Widoczność ogółem dobra, tylko te słupki tylne troszkę szerokie. Przednie słupki też mogłyby być ciut mniejsze.
~Dadaś
Sedan 1.9 D 65KM 48kW
Jest nieźle. Sylwetka nie wymusiła tutaj zbytniego ograniczenia widoczności. Po pewnym czasie samochód da sie wyczuć.
~atdp@neostrada.pl
Sedan 1.7 i 75KM 55kW
Niema problemu z cofaniem wszystko elegancko widać Z przodu też super do tego mogę sobie podnieść i wyregulować siedzenie
~Szymon
Hatchback 1.7 i 75KM 55kW
naprawde dobra. Fotel kierowcy ma takie możliwości ustawienia ze każdy dopasuje do swej postury i wygodnie bedzie śmigać;D
~Miłosz
Hatchback 1.7 i 75KM 55kW
Widoczność dobra, może troche tylny słupek przeszkadza. Jak dla mnie trochę za wysoko siedzę, a niestety nie mam regulacji.
~kali
Sedan 1.7 i 75KM 55kW
ma pare martwych punktow ale to w kazdym aucie wystepuje w kocu od tego sa lusterka tyl doskanale widoczne i przod tak samo
~ludek8
Hatchback 1.8 i s 95KM 70kW
Auto posiada durze powierzchnie przeszklone i małe strefy "martwe" widoczności. Mogłoby mieć troszeczkę większe lusterka boczne.
~VARIOR
Hatchback 1.8 i s 95KM 70kW
Widoczność bardzo słaba w porównaniu do innych samochodów w tej klasie i wieku. Tylna szyba jest zbyt mała a słupki za szerokie.
Dziennik kosztów dla Renault 19 II
8,1
8,9
~Mateusz
Hatchback 1.8 i 110KM 81kW
Siedzi się wysoko, duże elektryczne lusterka pomagają przy parkowaniu, kiedy pada zawsze można właczyć podgrzewanie...