Lista ocen Renault Clio II Hatchback (614) - Całokształt

Na liście zabraknie 493 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~daniel
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
autko niezłe.Jeśli sie dba,regularnie wymienia olej,filtry itp.nie powinno być kłopotu.zużycie oleju praktycznie zerowe(zasada że jesli zimny to delikatnie bez większych obrotów) moze troche słychać plastiki(niskie temperatury) BARDZO SKUTECZNE HAMULCE i BARDZO DOBRE ŚWIATŁA
~max
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
polecam samochodzik jest nie wiarygodnie szybki i zrywny. polecam wersje z mocnymi jednostkami które mają pełne wyposażenie klime, airbag x4 pełna elektryka szyby lusterka i podgrzewane, kubelkowe fotele, fabryczna zmieniarka, sport licznik. Po prostu same zalety polecam każdemu
~jacekjelonka
Hatchback 1.5 dCi 65KM 48kW
Auto jest takie jakie oczekiwałem, że będzie za te pieniądze. Wozi mnie wszędzie i zawsze i do tego bardzo tanio, a do tego go kupiłem. Mimo opisanych powyżej wad nie mogę narzekać, bo co można oczekiwać po samochodzie tej klasy. Na pewno jest lepszy od jakiegoś Opla, czy Daewoo.
~t.bil
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Oryginalne części zamienne-europejskie ceny .Istnieją dobrej jakości zamienniki w cenie 1/3 oryginału- polecam. Wcale nie są gorsze. Producent zaniżył zużycie paliwa w cyklu miejskim o dobre 1,5-2 litry- chyba że nie brał pod uwagę polskiego przemysłu naftowego w testach :)
~Berger
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
Dziwne połączenie - małe autko, duży silnik. Ale kompromis się udał - bardzo dobre osiągi i oszczędność - robiłem jak chciałem passata B5 mojego kumpla, mimo iż pod maską miał 1,8l i 125koni (i palił mu 11l). Do tego bezawaryjne- oprócz paru drobnostek z elektroniką.
~gapek@interia.pl
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
Jak na 2 osobowy samochodzik, jest bardzo oszczedny, sliczny i przyjemny w prowadzeniu, nie grzeszy tez komfortem (zaleznie od wersji). Przy zakupie nowego warto pokusic sie o wersje z lepszymi fotelami. W miescie doskwiera jedynie tragiczny promien skretu, pozatym bajka!
~Michu
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Nic dodać, nic ująć! Jak dla mnie to idealne auto miejskie (i nie tylko)! Najlepszy stosunek jakości do ceny, biorąc pod uwage bogate wyposażenie już w wersjach standardowych! Wykończenie wnętrza jak z aut wyższej klasy nie ma sobie równych w tym segmencie. Poprostu auto na 5+!!
~sebamaster@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
Ogólnie jestem zadowolony z samochodu.Przy zakupie kierowałem sie tym, że renault dało za te same pieniądze dużo więcej niż peugeot lub VW; np. kupujemy renault z klima manualną i dopłacamy tylko 600 zł za automat, natomiast u innych marek są to już tysiące zł.
~arctic
Hatchback 1.4 75KM 55kW
przejechalem 97 tys km predkosci na drogach szybkiego ruchu nie spadaly ponizej 160 km/h lubie agresywny styl jazdy wiec wskazowka obrotomierza czesto wchodzila na 6 tys obr samochud do dzis mi znakomicie sluzy i mysle ze jest praktycznie nie do zdarcia dla przecietnego uzytkownika
~megisa1@wp.pl
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
TYLKO RENAULT !!!! jestem w nim bezpieczna, juz to sprawdziłam, fotele są bardzo wygodne , nawet po 2000 kilometrów nie chce sie wysiadać,sprawdziłam to w drodze do pieknej Hiszpani, po mieście ,w trasie, na zakupy, na wakacje, po prostu bardzo kobiece auto !!!!!!
Renault Clio II Hatchback