Lista ocen Renault Clio II Hatchback (614) - Całokształt

Na liście zabraknie 493 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ikis
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
Mnie się podoba, niby małe ale wieksze niż się wydaje i do komfort podróży nie mam zastrzeżeń. Ekonomiczne, elastyczne o sympatycznym wyglądzie, diesel, dobre i na miasto i na weekendowe wypady. Worka cementu i narzędzi ogrodniczych pewnie tam nie powiozę ale nie takie są moje potrzeby.
~mabasten@o2.pl
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
wymiana żarówek 5 razy, tylne siłowniki klapy 1 raz, stukanie pulsacyjne przedniego zawieszenia przy większej prędkości, uwaga na wyboje wystarczy jeden a już nie ma płynu w spryskiwaczu można przedziurawić kołem, pęknięcia na łączach dachu z tylnymi słupkami, a tak poza tym wszystko ok
~chromol@interia.pl
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
gdyby mozna mi bylo pomoc z tym parowaniem szyb. w serwisie proponowali koledze (ktory jezdzi meganka) zeby jezdzil z uchylonymi oknami. czy to jest powazne. poza parowaniem, miekkimi blachami oraz szybko rysujacymi sie szybami to ogolnie samochodzik, dla dwoch osob z malym bagazem, jest OK.
~JK
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
jak na samochód tej klasy ciekawa stylistyka, ładna tapicerka, w środku brak widocznej "blachy" wszystko osłonięte (w tej klasie nie zbyt często spotykane), jak ktoś chce wyjechać na dłuższy urlop radzę jechać w 2 osoby bo wam się nie zmieszczą bagaże ale francuzi dlatego wymyślili thalie
~Boomer
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Jak będę kupował następny, też biorę Clio. Zgrabny, ładny, bardzo tani w swojej klasie, zwrotny i łatwy do zaparkowania, wygodny. Przydałby się wyższy standard, ale nawet to co jest budzi we mnie miłe skojarzenia. Polecam, zwłaszcza diesla. Pytanie tylko jak to będzie na biopaliwach...
~ak
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Autko sprowadzone prawie 4 lata temu (lipiec 2014) ze Szwajcarii, od tego czasu jeździ prawie bez przerwy. Oczywiście zdarzają się małe problemy z elektryką, np. problem z otwieraniem szyby albo nie działający czujnik zmierzchu, ale generalnie jest bardzo dobrze!
~Marcia
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Autko mam od 3 miesiecy długo szukałam auta wszyscy namawiali na BMW,ale to autko podobało mi sie z nauki jazdy pomimo,że mam Clio 2,a uczyłam się na 3. Rozpędza sie szybko,hamulce sa super jak całe autko małe zgrabne mało pali moge z czystym sumieniem polecić :)
~~tmck
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Do momentu zakupu Clio byłem zatwardziałym fanem niemieckich marek. Kupiłem go w pośpiechu nie mając zbytnio czasu na szukanie w ofertach.Nie wiem czy jest to kwestia egzemplarza ale jestem bardzo zadowolony. Clio bije Polo i Lupo pod każdym względem, również niezawodności.
~insane
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Możliwe, że kiepski egzemplarz... Ale zadowolony nie jestem. Auto strasznie felerne, co chwilę z czymś trzeba jechać do mechanika/elektryka (w porównaniu z Corsą z takim samym silnikiem i dwa razy większym przebiegiem, w której nic się nie dzieje). Sam nie wiem czemu nie dam 2.
~janek
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
auto ładne wygodne ale bardzo kapryśne- częste awarie cewek zapłonowych i elektroniki- któryś styk nie działa i auto działa w trybie awaryjnym- ciężko zlokalizować usterkę, nawet z komputerem a jest to bardzo uciązliwe, gdyż auto idzie na pół gwizdka. Poza tym jest ok
Renault Clio II Hatchback