Ocena kierowcy - Renault Clio III Hatchback 5d

Silnik 1.2 i 16V 75KM 55kW
Rok produkcji 2009
Renault Clio III Hatchback 5d 1.2 i 16V 75KM 55kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Inne : Póki co wszystko po trochu
Póki co jesteśmy pozytywnie nastawieni. Autko z niższej klasy a miejsca dość dużo ,komfortowo wygodnie fajne wyposażenie (alize)+ nakładki na progi, chlapacze, alarm, podgrz. lusterka, gumy ,koło. Jeździ się super - bez szaleństw oczywiście - podstawowa jednos. napęd. - ale o tym nas poinformowali. dla naszej rodziny 2+1 i następne w drodze w sam raz. Polecam
Na jedynce żółwik, ale dwójka no i trójka już się ładnie zbiera. Niezbyt głośny i na mój gust ładny turkot
Na zimno jedynka i dwójka dość ciężko chodzi, ale po ogrzaniu (chwila) już poprawnie. Dalsze biegi bez zarzutu
Póki co bardzo dobrze się trzyma, żadnych niespodzianek. Choć przy dużym śniegu trochę rzuca, ale to pewno kilka innych czynników
Przód - dobra (regulacji wysokości fotela pomaga) chociaż na skrzyżowaniu minimalnie przeszkadzają boczne belki (może to tylko mije odczucie). Tył (pomimo że combi) też dobrze widoczny. Fajne lusterka boczne (większe - lepsza widoczność)
Więc..., Nawiewy i klima szybko grzeje szyby tylna szyba ekspresowo rozmrożona (również szybko odparowana). Plus boczne nawiewy na przednie boczne szyby - tylko trochę małą powierzchnię szyby obejmują (choć to może kwestia dużych mrozów -16C). Poza tym jestem mocno zadowolony
Przód rewelka - tył chyba również - jeszcze nie jechałem. Dobra regulacja fotela kierowcy poza tym fotel wygodny i trochę dłuższa część na nogi - nie drętwieją. Nie jesteśmy wysocy (175cm) i jest ok. Z tyłu ciasno dopiero przy trzech dorosłych (no i trochę grubszej kości), ale mocno przytulać się nie trzeba.
Jak narazie dość cicho - radia nie trzeba mocno podgłaśniać nawet przy wysokich obrotach
Pozytywnie. Narazie badam w zimie. Średnio potrafi pokazać od 5,8L )mniejsze korki) do 8,5L przy dużych korkach (roboty drogowe jeden pas). Ale to jeszcze kwestia do zbadania. Klima póki co mocno tego nie zmienia
Oczywiście zawsze moze być tańszy, ale no cóż luksus kosztuje - każdy chce zarabiać. Nie jestem doświadczonym kierowcą więc trudno powiedzieć. Przejrzeliśmy konkurecję głownie skoda fabia combi no i wyszło taniej i z lepszym wyposażeniem
Narazie brak
narazie zero