Lista ocen Renault Clio III (31)

~Michal
Hatchback 5d 1.5 dCi 86KM 63kW
Uważam to auto za godne polecenia. Może i niemieccy konkurenci są bardziej cenieni ale szczerze mówiąc nie wiem dlaczego. Może kiedyś coś w tym było. Ale na dziś - nie widzę różnicy. Raczej przewagę na stronę francuza ! Po pokonaniu 100 tys km myślę, że jest to ocena obiektywna.
2,5
~pavulon_81@tlen.pl
Hatchback 5d 1.5 dCi 86KM 63kW
linia moze sie podobac ale reszta jest przypozadkowana karoserii czyli brak miejsca i inne takie nie dopracowany model wg mnie mam nadzieje ze sie nie bedzie psuł i zawieszenie w polsce wytrzyma troce bez remontu ma sie wrazenie ze renault chcialo zrobic model powyzej segmentu i potem przyszedl pan ksiegowy i wywalil wszystkich dokonczyli chinczycy
~QbArt.it
Hatchback 5d 1.5 dCi 86KM 63kW
Szczerze mowiac, to najfajniejsze autko w tej klasie. Gdy tylko wsiadlem pierwszy raz do Clio ( wczesniej ogladalem kilka aut innych marek) poczulem, ze tylko to "przemowilo" do mie i poczulem jak bym je bardzo dobrze znal. I cholernie sie NIE zawiodlem :) Jak do tej pory
~Piotras
Hatchback 5d 1.5 dCi 86KM 63kW
Autko godne polecenia, ekonomiczne wygodne, funkcjonalne. Posiada parę minusów o których pisałem powyżej ale nadrabia to plusami o których też mogliście przeczytać. I co bardzo istotne plusów jest znacznie więcej.
~gr
Hatchback 3d 1.5 dCi 86KM 63kW
Ładny, nieduży samochód z oszczędnym, dość dynamicznym silnikiem dCi. W rodzinie od 60 tys km wozi bezawaryjnie nasze tyłki. Ludzie straszą, że panewki, że wtryski. U mnie jak na razie cisza. Dbam o oleje (max co 15000 km) ,filtry i mam nadzieje, że pojeździ długo bez awarii. Zdecydowałem się silnik 1.5 dci, ponieważ miałem z nim doczynienia w służbowym Kangoo z 2009r które bezawaryjnie przejechało 330 tys km.
2,9
~ewaodrenault
Hatchback 5d 1.5 dCi 86KM 63kW
Jedynym jego plusem jest to, że malo pali i w miarę wyglada, reszta bez komentarza.
~Remi
Hatchback 3d 1.5 dCi 86KM 63kW
Bardzo małe spalanie w mieście i na tym chyba koniec zalet tego samochodu. Do bólu bezpłodny, Zrobiony tak, aby przypadkiem naprawa nie była zbyt przyjemna. Projektowany przez księgowych.
~Lego
Hatchback 3d 1.5 dCi 86KM 63kW
Autko sprowadziłem z Francji młode i w dobrej cenie. Od kiedy go mam zmieniłem zdanie na temat francuskich samochodów, wcześniej było tylko Audi, Opel, BMW i Ford z tych czterech pochwała dla BMW reszta to ciągłe wizyty u mechanika. Clio jest niezawodne jak ktoś pisze inaczej to albo sam psuje auto albo robi antyreklame.
~szwedmarcin
Hatchback 3d 1.5 dCi 86KM 63kW
Świetne auto mojej żony.Jezdzi nim od 6ciu lat,wczesniej auto przedsatwiciela handlowego -biała 3-drzwiówka. Mam 190cm a jest mi w niej wygodnie,Bardzo sprawne -zaskakujaco-auto ,często nim jeżdzę bo......lubię i ekonomia znakomita. Sprzęt grający-firmowy-gra bardzo przyzwoicie,awarie sie nie zdarzają...Silnik BEZAWARYJNY,olej zmieniany co 10tys km 5w40 i....nic sie nie dzieje.Czytam tylko w NIEPIECKICH Auto świat i Motor jakobym jeździł...

Usterki Renault Clio III

Renault Clio III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Piotr 68
Hatchback 5d 1.5 dCi 86KM 63kW
Ładny wizualnie, bezawaryjny, żwawy i praktyczny. Ja mam 185 wzrostu i jest wygodnie. Żona jeździ Suzuki ignis, który w porównaniu z Clio to głośny tłuk pomimo, że benzyna. Ma wszystko łącznie z tempomatem, brak tylko skór. Pomimo prawie 150 tys km, wnętrze jak nowe. Nie zamieniłbym na inne tej wielkości. Koszty utrzymania minimalne. Pilnuję wymiany oleju co około 10 tys km i chyba dlatego silnik jest super. Od wymiany do wymiany...