Lista ocen Renault Clio IV Grandtour (18) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darioflesz
Grandtour 1.5 dCi 75KM 55kW
Dramat. Przez niecałe 40 tys km użytkowania zepsuło się więcej drobiazgów niż we wszystkich autach razem wziętych którymi przejechałem ze 300 tys km. Zacięty fotel kierowcy uniemożliwiał mi jazdę (mam 193cm i zaciał się w pozycji max z przodu więc nie było szans wsiąść. Przestało działać otwieranie klapy bagażnika (woda dostała się do przycisku, konieczna była wymiana bo kombi bez bagażnika to słaba opcja). Przy temp bliskich zera pojawia się...
~Maciek z Gliwic pozdrawia
Grandtour 1.5 ENERGY dCi 90KM 66kW
Stara szkoła: jak dbasz tak masz. Ja staram się bardzo dbać. Leje najlepsze paliwo i regularnie wymieniam oleje i filtry. Jeżeli widzę że coś się dzieje od razu jadę do mechanika, ale to tylko jakieś drobne stuki w zawieszeniu poza tym nic kompletnie się nie działo z samochodem.
~how_much
Grandtour 0.9 TCe 90KM 66kW
Minęło dwa lata użytkowania i nie wystąpiły żadne usterki. Raz się zdarzył, iż nie można było otworzyć pokrywy wlewu paliwa ale stało się to po myciu samochodu myjką ciśnieniową i po wyschnięciu wszystko powróciło do normy. Problem więcej się nie powtórzył.
~olekkus
Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW
nowe auto wiec ciezko powiedziec. clio maja bardzo dobre opinie jesli chodzi o niezawodnosc. volkswagenolubne gazety pewnie tego nie potwierdza w kazdym razie. dokupielm dodatkowe 2 lata gwarancji wiec w sumie mam 4... tak na wszelki wypadek
~Zbyszek
Grandtour 1.5 dCi 75KM 55kW
Mimo że auto jest prawie nowe (odebrałem go z salonu na poczontku lutego) zdążyło się już zepsuć. Po przejechaniu 8000 km zepsuło się wspomaganie kierownicy. Naprawa polegala na wymianie całego układu,trwało to dwa tygodnie,
~Zbyszek
~marhof
Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW
Dwie usterki na przestrzeni 2,5 roku eksploatacji. Uszkodzeniu uległ siłownik elektryczny wlewu paliwa oraz wymieniono wyłącznik zewnętrzny (elektryczny) klapy bagażnika.
~Piotr
Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW
Trochę kasy i czasu trzeba włożyć w drobne naprawy, zwlaszcza zawieszenia. Przynajmniej tak bylo w moim przypadku.
~MICHAŁ
NA dzień dzisiejszy usterek nie było 33000 tys NAWET żarówka się nie spaliła
~Adam K.
Grandtour 1.2 16V 73KM 54kW
Dużo drobnych usterek przeważnie zawieszenia
Renault Clio IV Grandtour