Lista ocen Renault Clio IV Grandtour (16) - Ergonomia

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~olekkus
Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW
wszystko jest ok, znowu, nie moge sie do niczego przyczepic. moze nie jestem wymagajacy, ale uwazam ze naprawe wszystko jest na swoim miejscu. plus za nie automatyczne wycieraczki... w koooooncu moge ustawic czestotliwosc wolnego machania tak jak chce bez magicznej reki ktora mi to wszytko robila zle za mnie w poprzednim aucie. moze po prostu nie wykupilem takiej opcji w clio, nie wiem, jeden kit. :D
~how_much
Grandtour 0.9 TCe 90KM 66kW
Jest całkiem fajnie. Nie daję maksymalnej oceny ze względu na budowę uchwytów wewnętrznych do drzwi. Są poziome. Mnie akurat nie specjalnie mi to odpowiada. Niewygodnie otwiera się drzwi tylne od strony zewnętrznej. Klamki ze względu na stylistykę są usytuowane na wysokości tylnych szyb bocznych. Trzeba dłonie układać pionowo aby je otworzyć.
~Piotr
Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW
Bagażnik 5/5, pozostale elementy, jak schowki, itp dosyc ubogo. Ucheyt na kubki w dziwnym miejscu, ciezko tam cos włożyć. Brakuje miejsca na odlozenie telefonu, czy gniazda usb o nieco wiekszej mocy. To w systemie multimedialnym nie jest w stanie naladowac ani nawet podtrzymac baterii we wspolczesnym telefonie.
~Chrissss
Grandtour 1.5 dCi 75KM 55kW
Francuzy zawsze były nieco dziwne, ale tutaj jest po prostu wiele rzeczy nieprzemyslanych, np. umiejscowienie przycisku aktywującego tempomat pomiędzy siedzeniami, źle dobrany rozmiar miejsc na napoje (kubki sie przewracają na zakrętach), czy bardzo wypukłe pokrętła regulacji nawiewu zasłaniające wybrane nastawy.
~Zbyszek
Grandtour 1.5 dCi 75KM 55kW
Dziwna deska rozdzielcza sprawia wrażenie zabawkowej. Wielki cyfrowy prędkościomierz odwraca uwagę od innych wskażników. Przez zbyt rozbudowane pokrętła regulacji nawiewów nie widać wszystkich opcji ustawienia kierunku nadmuchu
~Zbyszek
~Krzysztof
Grandtour 1.5 dCi 75KM 55kW
Brak schowków to główne zarzuty. Poza tym obsługa auta nie sprawia problemów, łatwo się nauczyć. Tym bardziej że większość rzeczy jest na przycisk fizyczny a nie panelem dotykowym.
~Mike
Grandtour 0.9 TCe 90KM 66kW
Tu jest idealnie. Wszytko co trzeba mam pod reką. Aha polecam zamówic podłokietnik. Dodatkowe oparcie dla ręki i fajny podręczny schwek.
~Darioflesz
Grandtour 1.5 dCi 75KM 55kW
Denerwowało mnie sterowanie wycieraczkami. Brak regulacji częstotliwości czasówek w aucie z 2015 roku to skandal. Brak podłokietnika.
~marhof
Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW
Wszystko jest na swoim miejscu. Rozmieszczenie poszczególnych klawiszy i przycisków intuicyjne. Świetny wyświetlacz "7".
Renault Clio IV Grandtour