Lista ocen Renault Clio IV Grandtour (18) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~olekkus
Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW
z przodu jest naprawde ok. fotele sa wygodne. z tylu jest miejsca mniej. ale fotelik dzieciecy wszedl i moja zona tez. radze przejsc sie do salonu i po prosu usiasc. jesli chodzi o bagaznik. jest to moje pierwsze kombi i to supermini wiec nie mam porownania. powiem tak: wozek sporych rozmiarow do tylu wchodzi ale wtedy miejsca na bagaze nie ma... mam relingi dachowe wiec w nastepne lato pewnie zrobie z nich uzytek.
~Jakub
Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW
Z tyłu jest dosyć wygodnie ale przestronnie nie jest 2 osoby to maks 3 to tak na siłę , mało miejsca na kolana z tyłu , Z przodu nie jest lepiej ciężko się dobrze ustawić za kierownicą z uwagi na słabe regulacje fotela kierowcy oraz pasażera fotel pasażera jest w jednej pozycji brak regulacji i jest nie wygodnie ,
~marhof
Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW
Jak na tak małe auto - pasażerom łącznie z kierowcą nie powinno brakować miejsca. Z reguły jeżdżę tylko z małżonką, tylko czasami okazjonalnie w 4 osoby. Przestrzeń bagażowa, jak na samochód tej wielkości ogromna. (kombi) Załadunek większych rzeczy bez problemu.
~Darioflesz
Grandtour 1.5 dCi 75KM 55kW
Bardzo ciasne. Może to subiektywna ocena bo mam 193cm, ale gdy ustawiałem fotel w wygodnej dla mnie pozycji, z mną 3 letnie dziecko w foteliku nie było w stanie wyprostować nóg.
~how_much
Grandtour 0.9 TCe 90KM 66kW
Jak na wymiary i klasę auta jest naprawdę świetnie. Oczywiście podróż w dłuższą trasę 5 dorosłych osób nie będzie komfortowa. w końcu to jest samochód miejski.
~Zbyszek
Grandtour 1.5 dCi 75KM 55kW
Auto jest małe wiec nie ma co oczekiwać cudów. Z przodu miejsca jest wystarczająco dla osoby o wzroście 180cm. Z tyłu miejsca na nogi wlaściwie nie ma.
~Zbyszek
~Krzysztof
Grandtour 1.5 dCi 75KM 55kW
Jest ok z przodu (mam lekko ponad 180 cm), z tyłu ok dla nastolatków maksymalnie, dla dorosłych będzie za ciasno na dłuższą metę.
~gej nie jest OK
Grandtour 1.2 16V 74KM 54kW
dosyc komfortowo i jak na mael auto wystarczajaco miejsca. mam 170 cm wzrostu i 80 kg wagi. dla wiekszych moze byc za male
Dziennik kosztów dla Renault Clio IV Grandtour
8,8
~Maciek z Gliwic pozdrawia
Grandtour 1.5 ENERGY dCi 90KM 66kW
Miejskie autko… My jesteśmy drobni, więc mieścimy się bez problemu, ale dla większych osób będzie ciasno.
Renault Clio IV Grandtour