Lista ocen Renault Clio IV Grandtour (18) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~how_much
Grandtour 0.9 TCe 90KM 66kW
Za cenę nowego samochodu 58250zł w 2015r. otrzymało się samochód stylowy o świetnym wyposażeniu. Czy inne samochody miejskie zawsze posiadają system bezkluczykowy, czujnik świateł zmierzchu, światła przeciwmgielne, tempomat, ogranicznik prędkości, wyświetlacz 7 cali, nawigację, światła ledowe do jazdy dziennej, alufelgi, czujniki cofania, alarm, system ruszania pod górę, umowę serwisową przedłużającą gwarancję do 5 lat i wiele innych o których...
~olekkus
Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW
ja mialem bardzo fajna oferte w okolicach 50 kilku tysiecy i uwazam to za dobra cene. jezdzilem rowniez na jazdach probnych dacia sandero stepway i dusterem. sandero jednak jak na moj gust byla za \"tania\" i dlatego padlo na clio. ale polecam przejechac sie wszystkimi 3 samochodami. duster byl to taki Fun car powiedzmy ale silniki troche slabe.
~Zbyszek
Grandtour 1.5 dCi 75KM 55kW
Jakość plastików i ich montarzu niestety budzi wiele do życzenia. Mój egzemplaż ma 16000km przebiegu i już zaczynają trzeszczeć plastiki. Strach pomyśleć co będzie dalej. Na kole kierownicy widoczne są pierwsze oznaki zużycia. Materiał na siedzeniach jest bardzo cienki.
~Zbyszek
Grandtour 1.5 dCi 75KM 55kW
~Piotr
Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW
Kupując samochód w 2020 (używany 5-6 latek) dalem zanniego okolo 30 tys. zł i uważam, że za te pieniądze to naprawdę dobry i wystarczający samochód. Nie planowałem zakupu Clio, ale przekonał mnie do siebie i to naprawdę warte zakupu auto.
~gej nie jest OK
Grandtour 1.2 16V 74KM 54kW
kupilem go jako poleasingowe z salonu z przebiegiem 40 tys. za 40 tys z gazem. jak na ta cene dla mnie ok. samochod prosto po gwarancji bez wypadkowej historii, nawet bez widocznych rys. wyposazenie buisness z dotykowym radiem i czujnikami - bez alufelg.
~Jaro 79
Grandtour 0.9 TCe 90KM 66kW
Może i auto jest mocno plastikowe, jednak jest to klasa B. Ogólnie nic nie trzeszczy, ok może poza zagłówkiem fotela kierowcy. Dobre wyposażenia, dość mocny silnik jak na jazdy głównie po mieście.
~RXon
Grandtour 1.5 ENERGY dCi 75KM 55kW
Najlepiej kupić 2 letnie Clio z minimalnym przebiegiem. Ja kupiłem 1,5 roczne za połowę ceny. Moja wersja kosztowała 63tyś a ja kopiłem za 33,5 tyś. z 27500 przebiegiem.
~marhof
Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW
Zawsze chciałoby się mniej zapłacić za sam samochód, jak i za jego eksploatację mniej pieniędzy. W wypadku tego samochodu cena i koszty są adekwatne do założeń klasy "B".
Dziennik kosztów dla Renault Clio IV Grandtour
8,8
~Jakub
Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW
Tutaj okej wersję poliftowe można kupić za rozsądne pieniądze i z dobrego rocznika z konkretnym wyposażeniem dla małej rodziny 2+1 jest wręcz idealna .
Renault Clio IV Grandtour