Lista ocen Renault Clio IV Grandtour (17) - Widoczność

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~how_much
Grandtour 0.9 TCe 90KM 66kW
Niektórzy twierdzą, że do tyłu jest słaba widoczność. Bez przesady. Dla mnie jest całkowicie ok. Można na upartego czepiać się faktu, że słupki przy szybie przedniej są grube ale do tego trzeba być już niezłym marudą. W końcu bezpieczeństwo jest najważniejsze.
~Jakub
Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW
Na boki super , chociaż Do przodu trochę słabo z uwagi na silny spadek przodu samochodu ku dołowi , w tylną szybę nie ma co patrzeć jest za mała i mało widać lepiej przy cofaniu patrzeć w lusterka.
~Zbyszek
Grandtour 1.5 dCi 75KM 55kW
Poprostu fatalne fotele. Za krutkie siedziska, brak trzymania bocznego, i dotego twarde zawieszenie. Na wyboistych drogach auto bardzo podskakuje. A myślałem że francuskie auta są wygodne, myliłem się
~Zbyszek
~Krzysztof
Grandtour 1.5 dCi 75KM 55kW
Taka sobie do tyłu ale są czujniki, przód ma krótki, łatwo go wyczuć, duże lusterka więc widoczność ogólnie dobra, ale to nie van więc nie ma co oczekiwać wielkich przeszkleń.
~olekkus
Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW
widocznosc jest wg mnie wporzadku, okna w koncu sa. nie mam z nia zadnych problemow. czujniki cofania mam bo po prostu nigdy nie mialem wyczucia samochodu, zadnego.
~marhof
Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW
Jazda samochodem sprawia przyjemność. Nic nie świszcze i nie skrzypi. Bardzo estetycznie wykonane. Francuska elegancja. Może sie podobać.
~Igor
Grandtour 0.9 TCe 90KM 66kW
Jak to we współczesnym aucie - mogłoby być lepiej, ale nie odbiega od normy. Fani Golfów III na pewno będą krytykować :)
~gej nie jest OK
Grandtour 1.2 16V 74KM 54kW
siedzi sie nisko wiec nie widac przodu. lusterka duze i wystarczajace do wyprzedzania. mala szybka z tylu. czujniki pomagaja parkowac.
~Piotr
Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW
Przód i boki okej. Tył moglby byc troche lepszy. Tylna szybka dosyc mała.
Renault Clio IV Grandtour