Lista ocen Renault Clio IV Grandtour (19) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jakub
Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW
I tutaj mamy problem ponieważ spieprzyli wyciszenie , uszczelki trzymające przednią szybę oraz te małe trójkątne szybki obok uszczelek mega świszczą nawet przy małych prędkościach 90km w górę robi się coraz głośniej , no i dosyć silnik słychać na wysokich obrotach .
~olekkus
Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW
wszystko jest okej do 120 km/h. potem robi sie glosno i trzeba dac glosniej radio aby slyszec slowa. ale nie jest zle. mi i mojej zonie wystarczaja predkosci do 140 kmh wiec da sie zyc. przejechalem ostanio 1000 (wlasciwie prosto z salonu) do niemiec i jakos zyje.
~Darioflesz
Grandtour 1.5 dCi 75KM 55kW
Bardzo słabe, przy prędkości 130 słychać szumy i świsty powietrza gdzieś przy uszczelkach jak w dużym fiacie z lat 80. Odgłos silnika też bardzo wyraźny i nieprzyjemny w kabinie.
~how_much
Grandtour 0.9 TCe 90KM 66kW
Nie jest źle. Do prędkości 135 km/h jest w miarę cicho. Nie dałem maksymalnej oceny gdyż mój poprzedni samochód Peugeot 207 SW był w mojej subiektywnej ocenie cichszy.
~marhof
Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW
W miarę cichy. Dopiero powyżej 120km/h zaczyna być głośno, ale można wytrzymać. Dźwięk raczej sportowy i nie denerwuje , nawet podczas dłuższych podróży.
~gej nie jest OK
Grandtour 1.2 16V 74KM 54kW
niestety silnik 1.2 glosny, poza tym halas dochodzi od uszczelek i oplywajacego je wiatru. swiszczy uszczelka okna od pasazera
~Zbyszek
Grandtour 1.5 dCi 75KM 55kW
W samochodzie jest głośno. Słychać nie tylko przerażliwie męczący się silnik, ale też szum wiatru i odgłosy dochodzące z kół.
~Zbyszek
~Mikołaj
Grandtour 0.9 TCe 90KM 66kW
Pomimo 3 cylindrów auto super wyciszone. Przy ok. 140km/h szumią uszczelki w drzwiach.
~Mikołaj
Renault Clio IV Grandtour