Lista ocen Renault Clio IV Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW 2013-2015 (4) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~olekkus
Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW
z przodu jest naprawde ok. fotele sa wygodne. z tylu jest miejsca mniej. ale fotelik dzieciecy wszedl i moja zona tez. radze przejsc sie do salonu i po prosu usiasc. jesli chodzi o bagaznik. jest to moje pierwsze kombi i to supermini wiec nie mam porownania. powiem tak: wozek sporych rozmiarow do tylu wchodzi ale wtedy miejsca na bagaze nie ma... mam relingi dachowe wiec w nastepne lato pewnie zrobie z nich uzytek.
~Jakub
Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW
Z tyłu jest dosyć wygodnie ale przestronnie nie jest 2 osoby to maks 3 to tak na siłę , mało miejsca na kolana z tyłu , Z przodu nie jest lepiej ciężko się dobrze ustawić za kierownicą z uwagi na słabe regulacje fotela kierowcy oraz pasażera fotel pasażera jest w jednej pozycji brak regulacji i jest nie wygodnie ,
~marhof
Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW
Jak na tak małe auto - pasażerom łącznie z kierowcą nie powinno brakować miejsca. Z reguły jeżdżę tylko z małżonką, tylko czasami okazjonalnie w 4 osoby. Przestrzeń bagażowa, jak na samochód tej wielkości ogromna. (kombi) Załadunek większych rzeczy bez problemu.
~Piotr
Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW
Przód komfortowo. Z tylu ciasno, ale czego wymagać od segmentu B.
Renault Clio IV Grandtour