Lista ocen Renault Clio IV Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW 2013-2015 (5) - Silnik

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jakub
Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW
Wporządku jest dość żwawy , Jedyny mankament to praca silnika podczas jazdy (urok 3 garów ) na postoju jest cichutki i kulturalny , mało pali zmieniać filtry i oleje uważać na start stop bo niszczy turbinę. Unikać trybu Eco Zamula samochód nie zmniejszając mega spalania samochodu , tryb Eco można użyć w mieście ogółem Uważać na Eco Tryb.Turbo dobrze sobie radzi gładko Pompuje osobiście przejechałem kilka tras NL-PL PL-NL i żadnych problemów...
~olekkus
Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW
Silnik ma swoj urok. jest chrypiacy niczym diesel. i dynamiczny raczej od dolu. jesli chodzi o glosnosc to do predkosci 120 km/h jest naprawde ok, powieeedzmy do tych 130. 140 i 150 tez mi sie zdaza jezdzic ale raczej poczekam z taka ekslpoatacja gdy przerobie te 3000 km (teraz mam ok 2500 jakos przejechane)
~Piotr
Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW
Żadnych problemów. Wymiana oleju i filtrów co roku i przez 30 tys. kilometrów nic się tutaj nie odzywalo. Dynamika zaskakująco dobra. Spalanie przy cyklu mieszanym z dominacją miasta - okolo 7l/100.
~marhof
Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW
mała pojemność, ale turbo doładowanie robi swoje, bezawaryjne. Stosunkowo głośny powyżej 120km/h. Dobre przyspieszenie na niższych przełożeniach.
~MICHAŁ
Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW
Silnik zrywny mało pali jak na taki gabaryty samochodu
Renault Clio IV Grandtour