Lista ocen Renault Clio IV Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW 2013-2015 (4) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~olekkus
Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW
ja mialem bardzo fajna oferte w okolicach 50 kilku tysiecy i uwazam to za dobra cene. jezdzilem rowniez na jazdach probnych dacia sandero stepway i dusterem. sandero jednak jak na moj gust byla za \"tania\" i dlatego padlo na clio. ale polecam przejechac sie wszystkimi 3 samochodami. duster byl to taki Fun car powiedzmy ale silniki troche slabe.
~Piotr
Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW
Kupując samochód w 2020 (używany 5-6 latek) dalem zanniego okolo 30 tys. zł i uważam, że za te pieniądze to naprawdę dobry i wystarczający samochód. Nie planowałem zakupu Clio, ale przekonał mnie do siebie i to naprawdę warte zakupu auto.
~marhof
Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW
Zawsze chciałoby się mniej zapłacić za sam samochód, jak i za jego eksploatację mniej pieniędzy. W wypadku tego samochodu cena i koszty są adekwatne do założeń klasy "B".
~Jakub
Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW
Tutaj okej wersję poliftowe można kupić za rozsądne pieniądze i z dobrego rocznika z konkretnym wyposażeniem dla małej rodziny 2+1 jest wręcz idealna .
Renault Clio IV Grandtour