Lista ocen Renault Clio IV Grandtour 1.5 dCi 75KM 55kW 2013-2015 (5) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Grandtour 1.5 dCi 75KM 55kW
Biegi są tak ułożone aby na 5 biegu można było jeździć drogami szybkiego ruchu. Tak jak wyżej opisałem przy ekspresówce jest lekko ponad 2 tysiące obrotów, przy autostradzie około 2,5 tysiąca obrotów. W mieście gdy chcę się jechać 50 trzeba mieć 3 bieg, bo na czwartym się dusi i to jest trochę niewygodne
~Zbyszek
Grandtour 1.5 dCi 75KM 55kW
Malo precyzyjny mechanizm zmiany biegów. Za długie skoki dźwigni. Moim zdaniem źle dobrane przełożenia, wyprzedzanie ciężarówek zawsze na czwartym biegu. W mieście przy 50 km/h trzeci bieg, przez to w aucie jest głośno. Jedyny plus za łatwo włączający się wsteczny bieg.
~Zbyszek
~Darioflesz
Grandtour 1.5 dCi 75KM 55kW
Szarpie przy ruszaniu, trzeba naprawdę się postarać żeby ruszyć płynnie. Z tego co czytałem, to ten typ tak ma.
~Chrissss
Grandtour 1.5 dCi 75KM 55kW
Co najwyżej przeciętna, czasem trudno wrzucić wsteczny.
Renault Clio IV Grandtour