Lista ocen Renault Clio IV (107) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 62 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pelek
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Również 3 gwiazdki, ponieważ po dwóch latach jazdy wszystkie plastiki we wnętrzu maja rysę, większa bądź mniejsza, tak jakbym stalowe pręty przewoził we wnętrzu ,a tak nie jest, dla porównania fiat punto żony o którego raczej nie dba, po większym sprzątaniu nie wykazuje aż tak dużych oznak zużycia
~Zbyszek
Grandtour 1.5 dCi 75KM 55kW
Jakość plastików i ich montarzu niestety budzi wiele do życzenia. Mój egzemplaż ma 16000km przebiegu i już zaczynają trzeszczeć plastiki. Strach pomyśleć co będzie dalej. Na kole kierownicy widoczne są pierwsze oznaki zużycia. Materiał na siedzeniach jest bardzo cienki.
~Zbyszek
Grandtour 1.5 dCi 75KM 55kW
~Piotr
Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW
Kupując samochód w 2020 (używany 5-6 latek) dalem zanniego okolo 30 tys. zł i uważam, że za te pieniądze to naprawdę dobry i wystarczający samochód. Nie planowałem zakupu Clio, ale przekonał mnie do siebie i to naprawdę warte zakupu auto.
~Waw123
Grandtour Facelifting 0.9 TCe 76KM 56kW
Od tak taniego samochodu nie powinniśmy mieć zbyt wielu oczekiwań, a mimo to samochód prawie codziennie mnie pozytywnie zaskakuje jak nie pojemnością bagażnika to wygodą czy spalaniem. Uważam, że stosunek jakość do ceny jest naprawdę na wysokim poziomie.
~kamil_Świętek
Hatchback 5d Facelifting 1.2 75KM 55kW
Daje smiało 5 nie jest to tandeta, Plastiki o wiele lepsze niż np. nowe Tipo, a o Dacii nawet nie chce wspominać. Może to juz nie lata 90 gdzie dużo było materiału np. na boczkach drzwiowych ale nie jest źle - nie razi tak bardzo plastik
~gej nie jest OK
Grandtour 1.2 16V 74KM 54kW
kupilem go jako poleasingowe z salonu z przebiegiem 40 tys. za 40 tys z gazem. jak na ta cene dla mnie ok. samochod prosto po gwarancji bez wypadkowej historii, nawet bez widocznych rys. wyposazenie buisness z dotykowym radiem i czujnikami - bez alufelg.
~krzychoos
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
W porównaniu z konkurencją to za tę cenę uważam nie znajdzie się lepiej wyposażonego i wyglądającego samochodu. Wykończenie wydaje się być w porządku, nic nie skrzypi i nie trzaska. Plastiki jak plastiki, twarde więc nie ma na co narzekać.
~robik
RS 1.6 200KM 147kW
Spełnia wszystkie moje oczekiwania, za trochę ponad 100 tys.,mam auto, które daje niesamowitą radochę, po prostu ma czynnik narkotyczny. Moje dzieci kochają naszego wariata, choć jest mały i nie ma "telewizorków z tyłu".
~Codyfuelmaster
Hatchback 5d 1.2 ENERGY TCe 90KM 66kW
Słuchacje za 50tysięcy złotych niewiele aut oferuje klimatyzację, nawigację z dotykowym ekranem, czujniki deszczu i zmroku, ogrzewanie lusterek, tempomat, ogracznik prędkości i wiele wiele innych... Także tu max ocena.