Lista ocen Renault Kangoo I (449)

~michał
Minivan Facelifting 2003 1.6 I 16V 95KM 70kW
Silnik to znana gama 1.6 w renault. Nie wiem z czego to wynika ale mimo że w Kangoo ten motor ma 95 KM (czyli mniej niż w lagunie, megane czy scenicu) to dynamika naprawde zaskakuje. Być może wynika to u mnie z dobrej kondycji, ale na pewno jedzie to lepiej niż 110 KM w lagunie. Maksymalna prędkość jaką rozwinąłem z 3 osobami na pokładzie to bezmała 185km/h (Silnik)
~adiGLE
Minivan 1.5 dCi 84KM 62kW
Kangurek to doskonałe auto dla osób ceniących niskie koszty utrzymania samochodu i w miarę przyzwoity komfort. Co prawda od samochodu tej klasy nie należy się spodzeiwać luksusu mercedesa, ale przecież nikt nie kupuje takiego samochodu z myślą o luksusach. Na 100% docenią to auto osoby, które nie lubią wyróżniać sie z tłumu i wymagają sporych zdolności przewozowych. Jest to doskonałe autko zarówno dla rodziny, jak i do prowadzenia niedużej...
3,5
~maxfun
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW
Ogólnie rzecz biorąc auto jest ciekawym środkiem transportu. Jest mocno funkcjonalne i dość pakowne. Chyba najlepiej wypada z mikrovanów z 5 osobami na pokładzie. Jednakże spartańskie wykończenie irytuje. Brak nawiewów tył, brak głośników tył w std, brak schowków w tylnej przestrzeni.
2,2
~Gargamel
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
MAKABRA, Mam go niecałe 2 lata, używam w małej 1 osobowej firmie , jeżdze około 3000 km miesięcznie a wymieniłem już w nim prawie wszystko : sprzęgło, rozrząd, wtryski, amory , kompletne hamulce, silnik wycieraczek, przekaznik swiatel, wahacze, drążki , iciągle coś nowego się sypie.
3,2
~Matys
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
auto bardzo dzielnie znosi moje traktowanie. Dostaje po dupie ale e katuje go. Nigdy nie szaleje na zimnym silniku, pamiętam też o schłodzeniu turbo przed zgaszeniem kiedy dostawał trochę w kość. Co zabawne nigdy nie spaliłem nim gumy, ale na trasie wyciskam z niego siódme poty.
3,1
~a.
Minivan 1.9 D 65KM 48kW
Samochód jak samochód.Ciekawa i praktyczna koncepcja ale troche gorzej z wykonaniem.Dałoby się to zrobić lepiej gdyby samochodów nie konstruowali księgowi.Po porostu po 7 latach ma być przetopiony i zakupiony nowy.W normalnych krajach tak jest.
~ukasz ostrołęka
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Świetne autko dla średniozamożnej rodziny, jeszcze lepsze dla biznesu, który czasami musi coś przewieźć. Zadowalająca dynamika i ekonomia. Plastiki w środku są niskiej jakości, ale póki co u mnie jeszcze nie trzeszczą.
Minivan 1.5 dCi 84KM 62kW
Gdyby nie awaryjnosc i ceny części jest OK. Nie limuzyna, jak dla mnie to auto do \"pracy\". Można i w 5 osób, można przewieść palete.
~Przemek
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Auto dla mnie rewelacyjne, ale ja wychodzę z założenia, że samochód musi być przede wszystkim praktyczny. Ludziom o zacięciu sportowym nie polecam (przynajmniej nie tą wersję silnika). Ale to auto sportowe NIE JEST i nie będzie. Nie używam go do pracy, ale jego praktyczność pewnie i tu by się ujawniła. Wygląd - cóż, kwestia gustu, może się podobać, a może wręcz przeciwnie. Psują się pierdoły. Ponoć to typowe u francuzów, we wcześniejszym...
~Darek MuMiN
Minivan Facelifting 2003 1.2 i 16V 75KM 55kW
Super rodzinne auto którym zawieziesz rodzinę na wczasy, do sklepu i do kościoła. Pakuję rodzinę, psa, do bagażnika wózek od dziecka na stojąco bez składania i kupę tobołów. Ważna uwaga. Bardzo wygodne przy wyjmowaniu np. dziecka z fotelika np. na zatłoczonym parkingu są przesuwane tylne drzwi.