Lista ocen Renault Kangoo I (449)

~Kangoo WWL
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Gdy juz czlowiek zrozumie, ze kazde zaokrąglenie ma swoj cel a samochod ten ma byc praktyczny a nie jezdzic po bulwarach i zwracac na siebie uwage bedzie zadowolony. Gdy sie dba i doglada, autko smiga a o usterkach mozna zapomniec. Miejsca bardzo duzo, silnik wystarcza do spokojniej jazdy. Po 13-14 godzinach w aucie dzien w dzien nic mnie nie boli i dalej prowadze go z usmiechem. Jedyne czego mi w nim brakowalo a co kupilem juz oddzielnie to...
~wojtex
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Bardzo dobre uniwersalne auto. Uniwersalne - czyli przestrzeń kosztem osiągów; mam wersje PAMPA więc \"wszędzie \" wjedzie, wszystko do niego wejdzie. Wygodny, ale mało ekonomiczny. Auto sportowe to nie jest, ale nie oczekiwałem tego zwłaszcza swiadomi wybierając silnik oraz gabaryty. Polecam przedsiębiorcom posiadajacym rodziny :)
~Oliveira
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
To jest samochód "z duszą". Trzeba go polubić - będzie dobrze służył. No i potrzebuje mądrego mechanika.
~miro
Minivan Facelifting 2003 1.6 I 16V 95KM 70kW
Pomimo dwóch poważniejszych usterek całość oceniam b. dobrze. Samochód rodzinny, wygodny i przestronny, wyposażony w b. dynamiczny silnik. Jazda nim oraz ogólnie jego użytkowanie to naprawdę przyjemność.
2,9
~Piotr
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
auto trapione jest częstymi awariami, co znacznie obniża ocenę pojazdu auto mam od nowego
~Mithrandir
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Doskonale niechętnie zamienię ten samochód na coś innego. Jest to bardzo zabawny samochód, pozwalający się w pełni cieszyć z życia (można wygodnie przeweźć narty, rowery, deskę z żaglem) cenię go jeszcze za wygląd i kolor (mam pomarańczowego niezwykle orginalny ale niestety już ich coraz więcej jeździ). Jedyne wady to drobne trzaski podczas jazdy ale to normalne jak przez dwa lat był to samochód służbowy i wielu ludzi się przez niego...
~wpasich@wp.pl
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Rewelacyjny samochód. Sprawdza się jako smochód do pracy (np. we własnej firmie) i jako rodzinny mini van. Bardzo pakowny - obsłużyłem kilka przeprowadzek. Na wakacje udało mi się zmieścić w środku trzy osoby, dwa rowery, graty na 2 tygodnie w górach i łóżeczko dziecinne!!!. Ubogie wykończenie ma też swoje zalety - łatwo się go czyści, szczególnie po psie. Należy jeszcze dodać, że jest bardzo bezpieczny. Zdażył mi się poważny wypadek, z...
~Szumak
Minivan 1.2 i 16V 75KM 55kW
Maleńki silniczek jak na tak duży samochód, do bezpiecznego wyprzedzania potrzeba bardzo długiej drogi rozbiegowej... niemniej jednak silnik jest bardzo oszczędny przy tych gabarytach samochodu. (Silnik)
2,7
~piotr
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW
moze byl tanszy -ale poczatkowy zysk został skonsumowany przez naprawy (Stosunek jakość/cena)
~Renault Kangoo 1.5DCi [marines081@interia.pl]
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Wersja wyposażeniowa Helios jest znakomitym wyborem zarówno dla firm jak i rodzin. Lista wyposażenia mojego auta jest dość obszerna: 2 poduszki powietrzne alarm z centralnym zamkiem klimatyzacja radio cd elektryka szyb i lusterek i kilka innych rzeczy. Nie ma na co narzekać, auto nie ma zbyt wygórowanej ceny.