Lista ocen Renault Kangoo I (190) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 259 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ukasz ostrołęka
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Ciężko było by z takich wymiarów wykrzesać coś więcej. Dużo miejsca na fotelach przedniego rzędu, jak i na tylnej kanapie. Bagażnik duży, wystarcza na bagaże 5 osób, które może zabrać to auto bez problemu, mało tego, można by tam jeszcze coś dorzucić. Bo złożeniu tylnej kangurek łyknie niemalże wszystko. A do tego te wymiary zewnętrzne... na parkingu jest się w wygranej pozycji. Zmieści się wszędzie, a dzięki pudełkowatej budowie łatwo wyczuć...
~adiGLE
Minivan 1.5 dCi 84KM 62kW
Jak na zewnętrzne gabaryty tego autka, wnętrze jest wręcz przepastne. Fotele są wygodne i nie męczą przy dłuższych trasach. Jedynie pasażerowie z tyłu mogą nieco marudzić, że kanapa nie jest zbyt wygodna. Doskonałe są wszelkiego rodzaju półki i schowki, których w tym aucie nie brakuje i pozwalają utrzymać porządek.
~maxfun
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW
Miejsca jest wystarczająco i jazda nie sprawia kłopotu zarówno z przodu jak i z tyłu. Porównanie do auta klasy średniej na pewno wypadnie na minus dla kangoo. Spartańskie regulacje foteli i brak jakiejkolwiek z tyłu. Mi na szczęście seryjne odpowiada.
~jurcik
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Jezdzilem wieloma samochodami, glownie kombi, ostatnio najnowszym oplem zafira. Ale Kangoo bije wszystkie na glowe. Wiecej miejsca jedynie w wersjach osobowych prawdziwych dostawczakow takich jak Renault Traffic, Fiat Ducato itd. Ale to sa samochody na 9 osob
~Łukasz
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW
Super! Z przodu miejsca jest bardzo dużo, wysokość auta pozwala na wyciągnięcie rąk do góry! Z tyłu też jest ok, jeździłem tym autem w bardzo dalekie trasy (pow. 800km) jako kierowca i pasażer. To auto do takich tras jest po porstu super!
~jerry
Minivan 1.9 D 65KM 48kW
troche jak dla mnie twarde siedzenia, na dluzszych trasach np 400 km czuje sie zmeczony jazda tym sachodem, duzo bardziej komfortowo jezdzi mi sie np mondeo ale kangoo nie jest samochodem po ktorym nalezy oczekiwac jakiegos duzego komfortu
~Darek MuMiN
Minivan Facelifting 2003 1.2 i 16V 75KM 55kW
Tutaj jest miejsca na wszystko. Za kierownicą bardzo wygodnie. Nie mam wrażenia jak w escorcie,że zedrę tyłek o asfalt. Na tylnej kanapie dwie naprawdę duże osoby plus dziecko w foteliku podróżują bez problemu. A bagażnik to już studnia...
~Jurko
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
kanapa i oparcie tylne w samochodach w wersji osobowej praktycznie wyklucza dłuższą jazdę dla pasażerów, zbyt twarda i zbyt proste oparcie- a przecież można wprowadzić dla wersji osobowej regulowane oparcie siedzenia tylnego;
~PatRRyk
Minivan 1.2 60KM 44kW
Wersja dwuosobowa, wszystko jest ok, jedyne czego mi brakuje to ciut większa regulacja fotela. Rosły Kierowca musi iść na pewien kompromis, ale to jest wada ścianki oddzielającej część bagażowa.
~a.
Minivan 1.9 D 65KM 48kW
Nie ma ciasnych francuskich samochodów.Nawet małe górują nad resztą świata.Tu jest dobrze.Taboretowe siedzenia nie są złe choć z bardzo skromną regulacją.Półka górna to fajne rozwiązanie.