Lista ocen Renault Kangoo I (190) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 259 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~slavcool@interia.pl
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
znowu kierowca WYGRYWA z pasażerami z tyłu, fatalna tylna kanapa; twarda, żle wyprofilowana, siadając można boleśnie się urazić w pupę :-) o zapinacze pasów bezpieczeństwa !
~oley86
Minivan Facelifting 2005 1.5 dCi 61KM 45kW
Dramat, zero miejsca, jeden mały schowek! Ciasno, torba na laptopa musi jeździć na fotelu! Bo nigdzie indziej nie mieści się (wersja 2 osobowa).
~Budowniczy.
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Do puki nie poskłada się siedzeń pasażerów z tyłu przestrzeni sporo. Jak się załaduje go na maksa to troszkę gorzej z przestrzenią z przodu.
~michał
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
w mojej wersji grand comfort siedzenie pasażera nie ma żadnej regulacji (to jest dostawczak!!!) żeby móc wozić przedmioty długie ( ponad 2m); fotel składany
~kangoo
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW
Zona nie moze nachwalic tego wozu miejsca pod sam sufit , wczesniej mialem kombi i nie mozna bylo wcsnac niektorych rzeczy teraz jest super - mam spokoj
~gisbern
Minivan 1.9 D 65KM 48kW
Miejsca naprawdę jest dużo, najlepiej się wsiadało do auta pomimo tylko 1 drzwi bocznych przesuwnych. Na wakacje właściwie spakowałem pół domu
~tomek_cz-wa
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Sporo miejsca z przodu jak i z tyłu. Drak regulacji wysokości fotela z przodu (siedzisko raczej wysoko, ale wysocy i tak mają sporo miejsca nad głową).
~rooboo
Minivan Facelifting 2003 1.2 i 16V 75KM 55kW
już więcej nie dało by się chyba wyciągnąć. w porównaniu do np. citroena berlingo z tego samego rocznika to jest dużo dużo więcej miejsca
~Wojtek
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Wersja z poduszką dla pasażera ma niżej umiesczony schowek, co dla większych osób może być niewygodne w długiej trasie (ale u mnie nikt jeszcze nie nażekał)
~Renault Kangoo 1.5DCi [marines081@interia.pl]
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Przestrzeni nie brakuje. "Kangur" bez problemu pomieści nawet rosłych pasażerów a ponadto dużo bagażu. Sprawdzi się jako auto rodzinne lub w małej firmie.