Lista ocen Renault Kangoo I (264) - Silnik

Na liście zabraknie 185 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Oliveira
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Jestem pod wrażeniem (pozytywnym) jakości tego silnika. Jestem jedynym kierowcą tego auta od wyjazdu z salonu. W ciągu 9 lat ( od 2 lat na gazie ) miał tylko 3 razy regulowane zawory. Pewną słabością była konieczność wymiany uszczelki pod głowicą ( w 1. i 6. roku eksploatacji )
~oley86
Minivan Facelifting 2005 1.5 dCi 61KM 45kW
O tym, że jest turbo wiadomo tylko dla tego, że czasami je słychać. Auto to toczydło! Przyspiesza tylko do 70 km/h później zmiana biegów, zmienia tylko poziom hałasu. Jeśli jedziesz po górę, nie ważne jak jest mała - auto nie przyśpieszy.
~dredoo@wp.pl
Minivan Facelifting 2003 1.9 dTi 80KM 59kW
Od wymiany paska rozrządu leje olej spod simeringu grzani świec włancza sięsamoczynnie podczas jazdy co prowadzi do spalenia świec 4 komplety juz zminiłem. Elektroniczna pompa wtryskowa powoduje nierówną prace silnika czasami przerywa.
~Lopez
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Kultura pracy rewelacyjna, diesel małej pojemności, wiec dołu w zasadzie nie ma, ale od 2 tyś ciągnie jak rakieta do około 3,5tyś. Porównujac do mojego poprzedniego autka Civic 1,5 myślałem, że będzie gorzej i bardzo pozytywnie się zaskoczyłęm
~andrzejkosmaczewski@wp.pl
Minivan 1.2 60KM 44kW
Absolutnie niezawodny , nigdy nie wymagał dolewek oleju pomiędzy wymianami , dlatego winien mu jestem za to maxa . Ale nie oszukujmy się , mała moc pociąga za sobą pewne ograniczenia . Nie polecam nadpobudliwym i o nadmiernych ambicjach sportowych .
~Marek
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Równa praca, wystarczająca moc, dobre przyśpieszenie.Wydaje mi się , że przy tej mocy biegi od 1-3 powinny być nieco dłuższe.Trzeba ostrożnie ruszać bo przy ruszaniu na drodze poza asfaltem koła często buksują. Dużo cichszy silnik od diesla.
~Zygmunt
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
kupiłem 4-ro letnie auto ,wymieniłem łożyska przód ,uszczelkę pod głowicą, tarczę sprzęgłową,drążek skrętny,tarczę z klockami,tłumik środkowy,opony,końcówki drążków,osłony przegubów,pompkę spryskiwacza,wycieraczki 3 szt. filtr paliwa,filtr powietrza
~renkan@op.pl
Minivan 1.9 D 65KM 48kW
doskonałe autko dla rodziny z psem-oczywiście jeżeli nie korzysta się z serwisów renaulta,po odwieedzinach u nich ,czasem przychodziła myśl o zmianie autka na inny,teraz kaangurem opiekuje się mój mechanik i radość na nowo jest z niego ogromna
~Piotr
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
najmocniejszy punkt auta, wymianie uległy świece żarowe (po 280 tys) i dwa razy pompa cieczy (po 180 i 220 tys) silnik pomimo przebiegu pracuje doskonale, nie ma problemu z zapalaniem, nie stracił też szczególnie dużo na żwawości
~Paweł
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
doskonale jeżeli chodzi o osiągi. Główny bieg w trasie to 5. Trochę szaleństwa i ryzyka to wrzucam 4. Ta turbina jest fantastyczna. Trochę za bardzo dudni przy prędkości pow 120km/h- tzn jest przy dłuższej trasie trochę męczący