Lista ocen Renault Laguna I Kombi 1.8 16V 120KM 88kW 1998-2000 (23) - Silnik

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PITER
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Moją Renię zakupiłem w marcu 2005r. przy przebiegu 111000 km od I właściciela, który tak ją zachwalał, że już miałem mu ją zostawić. Do Reni wpakowałem instalację gazową, wymieniłem rozrząd, olej, fitry, swiece i jak na razie mnie nie zawodzi. Muszę przyznać, że te "achy" były zasadne. Co do silnika to max. prędkość jaką do tej pory spróbowałem rozwinąć to 180 km/h i miejsce pod pedałem jeszcze zostało, dynamika tylko na 3 biegu taka...
~Piotrek
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Zakupiłem ten samochód z dużym przebiegiem (270tyś km) i niedługo po tym zainstalowałem LPG. Samochód świetnie to zniusł. Żadnych problemów typu utrata mocy czy dziwne reakcje. Silnik pracuje cały czas równo, jest elastyczny (40km/h na 5 biegu go nie zabija). Kręci się spokojnie do 5,5tyś obrotów.
~Xaos
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Silnik po takim przebiegu pracuje gładziutko i uważam go za naprawdę dobry. Wyprzedza się tym autkiem bez problemów, nie jest to wóz sportowy ale lepiej kupić dobrej klasy opony. Mam kombi do wożenia dzieci i do tego celu ten silnik jest aż nadto dobry.
~Paweł
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Trochę zbyt głośny na wysokich zakresach obrotów, ale ogólna ocena wypada pozytywnie. Bardzo elastyczny i nawet z 4 biegu daje się przyzwoicie przyspieszać bez bawieniem się lewarkiem zmiany biegów.
~Krzych_159@wp.pl
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Silnik to wielka zaleta tego auta jest zrywny i oszczędny. Wyciszenie nie jest najlepsze ale jadąc do 120km/h da się rozmawiać nie wysilając strun głosowych. Jadąc na 5-tym biegu do się jechać 50 km/h.
~Schneider
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
120 koni w Lagunie i 120 koni w Fordzie to zupelnie 2 rozne bajki. W Lagunie nie ma czym jechac. Przyspieszenie zero, redukcja biegu przy wyprzedzaniu nie daje nic - w Fordzie byl odlot. )
~resiako@wp.pl
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
BARDZO GLOSNY POWYZEJ 3500 OBR - DRAMAT!!, ALE MALO PALI W MIESCIE 10 GAZU Z KLIMA.TRZEBA ZMIENIAC CZESTO BIEGI JAK W MALUCHU.
~marro
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
4 z minusikiem, a minus za głośną prace powyżej 3000obr/min. Pozatym OK silnik elastyczny dobrze wkręca się na obroty.
~Fazi Szczecin
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Auto jest stosunkowo głośne, silnik bardzo elastyczny, problemy z silniczkiem krokowym od obrotów.
Dziennik kosztów dla Renault Laguna I Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
10,6
~sylwesterwo@o2.pl
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Ponieważ jest to 16 v potrzebuje wysokich obrotów - elastyczność kiepska, a kultura pracy jak w kosiarce:)
Renault Laguna I Kombi