Lista ocen Renault Laguna I Kombi 1.8 16V 120KM 88kW 1998-2000 (21) - Widoczność

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Xaos
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Minus za widoczność do tyłu, po tylu latach nie mogę się przyzwyczaić, nie wyczuwam gabarytów tego auta, kilka razy skończyło się to na porysowaniu blachy. Do przodu problemem są grube słupki przednie, naprawdę czasami mam wrażenie (gdy skręcam na skrzyżowaniu) że na pasach jest cała grupa ludzi schowanych za tym słupkiem. Nie jest dobrze pod tym względem.
~Paweł
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Jest to kombi więc nie każdy szybko się do tego przyzwyczai.Przy trzech zagłówkach w tylnej kanapie widoczność z tyłu nie jest szczytem marzeń, ale nie stanowi też wielkiego problemu.
~Fazi Szczecin
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Problemy stanowią przednie słupki, które są dość grube i skutecznie potrafią ograniczyć widoczność. Bywało, że za słupkiem \"schował się\" jakiś inny uczestnik ruchu.
~Piotrek
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Całkiem niezła. Ogranicza ją trochę podgrzewana elektrycznie przednia szyba i krata z tyłu, ale nigdy nie było większych problemów.
~Krzych_159@wp.pl
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Do tyłu w wersji kombi jest super ale przód trzeba wyczuć bo nie widać końca auta. dobre lusterka boczne + że są podgrzewane.
~Schneider
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Przod OK, tyl - parkowanie w ciasna "zatoczke" jest wyzwaniem :) Fajna sprawa to lusterka eliminujace "martwa strefe".
~PITER
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Moja Renia ma duży tył (kombi) i kratkę za kanapą, co przy parkowaniu tyłem "na centymetr" sprawia trochę kłopotu. Poza tym Ok
~Robsonnew
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Mankamentem są słupki przednie troszke ograniczają widoczność na zakretach.
~olo
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
do słupków z przodu trzeba przywyknąć, a przy kombi tył zawsze jest zagadką
~Piotr K.
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Pod tym względem są lepsze samochody ale i tak powyżej średniej.
Renault Laguna I Kombi