Lista ocen Renault Laguna I (513) - Widoczność

Na liście zabraknie 693 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zuchu76
Hatchback 1.9 dTi 99KM 73kW
Widocznosc bez zastrzezen. Mozna wyregulowac fotel kierowcy tak ze wszystko ladnie widac na drodze. Nieco problematyczne bylo wyregulowanie kierownicy tak zeby nie zaslaniala wskaznikow ale udalo sie. Przod auta widoczny az do konca maski wiec ma sie swietne wyczucie na ile mozna podjechac. Mialem wersje z czujnikami parkowania wiec od tej pory wiem ze kazdy nastepny moj pojazd bedzie musial miec to ustrojstwo :) kilka razy zdarzylo sie ze...
~Laguna driver
Hatchback 1.9 dTi 99KM 73kW
Widoczność do przodu i na boki jest bardzo dobra. Trochę gorzej jest do tyłu, gdyż szyba jest pochylona pod dużym kątem, co wymaga trochę przyzwyczajenia i na początku może sprawiać problem wyczucie tyłu auta. W mojej Lali są czujniki parkowania z tyłu, co bardzo ułatwia sprawę jeśli chodzi o parkowanie. Lusterka zewnętrzne bardzo duże. Zapewniają spore pole widzenia, dodatkowo w lusterku kierowcy jest część wypukła, które niweluje w dużym...
~Artur 126097
Kombi 1.9 dCi 107KM 79kW
Widocznośc Ok do przodu i na boki.Nie wiem czemu ludzie pisza stek bzdur ze zła widocznośc do tyłu.W koncu auto do malych nie nalezy {4,66m} i do tego mam kombi.Parkowanie wymaga nauczania ale zle nie jest.Choc niestety w Espace 4 GRAND parkowanie było znacznie łatwiejsze.Ostatnio dokupiłem parkrtonik za magiczne 55zl z wyswietlaczem odelgłości i nawet w mieści mozna ja wcissnąc na styk.strasznie to pomaga w manewrowaniu.Widocznośc bez narzekań.
~tomasz.hetman@gmail.com
Hatchback 2.0 113KM 83kW
Do przodu, góry (przez dach ;) i na boki bardzo dobrze. Do tyłu: tak sobie, sytuację ratują duże i reg. elektrycznie lusterka (mowa o cofaniu, podczas jazdy to bez znaczenia). Słupki przednie potrafią zasłonić kawał świata, zwłaszcza gdy jedzie się po rondzie, jakich mam w okolicy zatrzęsienie. W deszczu duże i szybkie wycieraczki sprawują się bez zarzutu, warto jednak zainwestować w Bosche lub Championy.
~Homikser
Hatchback 1.9 dTi 99KM 73kW
Bardzo dobra widoczność do przodu i na boki. Przednie słupki nie zasłaniają pola widzenia nawet w zakrętach. To tyłu troszkę gorzej ponieważ auto ma ciut zadarty do góry bagażnik, ale można się przyzwyczaić. Jeśli komuś to przeszkadza to nie będzie zadowolony ponieważ, że środka nie widać końca maski samochodu. Auto długie- ma 4,5 metra dlatego nie polecam osobom mającym problemy z parkowaniem.
~Mobex
Hatchback 1.9 dCi 110KM 81kW
Ok, szyby i lusterka duże, czujników cofania nie mam, zawsze cofałem na lusterka i opinie o gorszej widoczności do tyłu powodującej konieczność korzystania z lusterek wywołują u mnie uśmiech :) Wszak żaden z najnowocześniejszych pojazdów nie jest skonstruowany z myślą, aby przy jeździe do tyłu widoczność była identyczna jak do przodu, lub aby można zaniechać zerkania w lusterka.
~carlos
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
przeszkadzają przednie słupki - są bardzo szerokie i nie raz zaliczyłbym już dzwona bo nie zauważyłem auta, które nadjeżdża z lewej strony na rondzie, jeden pieszy na pasach też miał już dużo szczęścia dzięki sprawnym hamulcom. Po prostu na \"zielonej strzałce w prawo\" trzeba mocno uważać, a przy dojeżdżaniu do ronda wychylić się do przodu i zerknąć zza słupka
~Jacek
Hatchback 1.9 dCi 110KM 81kW
Do przodu dobra w sumie jezdze juz tyle lat jednym autem i nie mam porownania. Do tylu chyba gorzej ale sie przyzwyczailem z bokami tez nie mam problemow. Jest blad konstrukcyjny przy spryskiwanie przedniej szyby tzn. wacieraczki zaczynaja chodzic zanim szyba zostala spryskana(czyli chodza na sucho).AUTO w 6-tym roku produkcji i nikt tego nie zauwazyl.
~matteykos@gmail.com
Hatchback 2.0 113KM 83kW
Widocznosc w boki bardzo dobra, do tylu tez nie narzekam - nie ma najmniejszego problemu z cofaniem. Nie wiem czemu niektorzy narzekaja na widok do tylu... Jedno zastrzezenie to oslawiony juz lewy slupek. Ogranicza czasem pole widzenia, ale bez przesad. Tylko czasem trzeba sie wychylic, aby upewnic sie, ze droga jest bezpieczna (zakret, pasy).
~Xaos
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Minus za widoczność do tyłu, po tylu latach nie mogę się przyzwyczaić, nie wyczuwam gabarytów tego auta, kilka razy skończyło się to na porysowaniu blachy. Do przodu problemem są grube słupki przednie, naprawdę czasami mam wrażenie (gdy skręcam na skrzyżowaniu) że na pasach jest cała grupa ludzi schowanych za tym słupkiem. Nie jest dobrze pod tym względem.