Lista ocen Renault Laguna I (513) - Widoczność

Na liście zabraknie 693 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Hatchback 2.0 i 16V 140KM 103kW
no tu to jest problem... raz za przednimi slupkami schowal mi się DAF...slowem za szerokie troszku. cofanie kombiakiem potrafi tez zezlościć... slaba widoczność do tylu i lusterka przeklamują ( oszusty ) niby jeszcze wg lusterek metr luzu a tu stuk i niespodzianka.... ogólnie to sąsiedzi się smieją...( oszolomy)
~[shadow]
Hatchback 2.0 i 16V 140KM 103kW
Dość szerokie słupki przednie boczne ograniczają trochę widoczność - kwestia przyzwyczajenia. Tego samego wymaga wewnętrzne lusterko, które mocno przybliża i często mam wrażenie, że gość jedzie za mną w odległości 20cm... :-) Jest to też dość mylące przy cofaniu, które jednak mimo wersji hatchback nie sprawia większych problemów.
~xoxo@plusnet.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
Dla ustalenia uwagi: jestem po przesiadce z BMW 520iA z 1993 r. Więc tak - do tyłu tragicznie - nie mogę do tej pory wyczuć wymiarów auta, co zaowocowało kilkoma obtarciami. Źle rozwiązane śłupki boczne powoduję że prze lewoskręcie nie mam pewności czy n ie przejadę pieszego - zasłaniają dokładnie widokk na pasy dla pieszych.
~dub
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Do przodu super, chociaż trzeba uważać na zachodzący przód. Na boki w porządku, czasem przeszkadzają szerokie przednie słupki. Do tyłu już nieco gorzej, bo nie widać końca auta. To sprawia, że częstokroć cofam na wyczucie i częściej używam lusterek wstecznych niż patrzę przez tylną szybę :)
~Wieszak_2007
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Jak na kombi - przeciętnie. Zdarza się, że obiekt jadący z boku, prostopadle z prędkością zbliżoną do mojej, znika na słupku na dość długo. Do tyłu, też niełatwo dojechać na centymetry wg lusterek. W Vectrze, gdzie lusterka są o połowę mniejsze, widać lepiej.
~Maciek 1973
Kombi 1.8 90KM 66kW
Dla mnie dobrze jestem wysoki i nie mam problemu z widocznością. Jak się nie siedzi przy podłodze jak to preferują pseudokierowcy w BMW, gdzie ledwo gościa widać zza kółka, to nie ma problemu. Nawet ciut za szerokie słupki przednie nie są w stanie mnie zmylić.
~grezur
Hatchback 2.0 113KM 83kW
Samochód jest bardzo długi (4,5 metra) a widoczności do tyłu nie ułatwiają szerokie słupki tylne i dość mocno pochylona tylna szyba. Jednak widoczność do przodu, przez boczne szyby oraz w lusterkach jest wzorowa. Duży plus za szerokie kąty widzenia w lusterkach bocznych.
~Mateusz_KK
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Przesiadłem się z małej corsy do takiej kolumbryny i na początku byłem troszke pogubiony, bo z corsą każde miejsce parkingowe było moje i mogłem tam się cisnąć z zamkniętymi oczami. Teraz czuć że maszynka jest troszke większa i mało pewności co do patrzenia w tył.
~Damianko Dam94@wp.pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Widocznoś ogólnie na 5 szyby szybko odparowóją , tylna szyba mimo że jest dośc wysoko ale wszystko się da zobaczyć , jedynym utrudnieniem jest przedni lewy słupek :)) czasami musze hmm zaglądac żeby sie upewnic czy np na przejsciu dla pieszych niekomu nie odbiło wymusić pierszeństwa
~jungli
Hatchback 2.0 113KM 83kW
tylko 3pkt a moze az 3pkt, fatalne przednie slupki!!! trzeba sie wychulac zeby zobaczyc czy sienie skosi pieszego na prawde przerazajace a jezdzilem juz roznymi wozami przez ostatnie 15 lat Laguna to porazka! reszta ok moze troche slabo do tylu ale idzie sie przyzwyczaic 3 pkt