Lista ocen Renault Laguna II Hatchback (383) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 627 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Szału nie ma. O ile na postoju czy w niskich partiach obrotów jest w miarę cicho, tak przy wyższych prędkościach z powodu między innymi braku 6 biegu w kabinie bywa głośno
~Majek
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Jak na Renaulta to byłem zdziwiony ze przy 180km/h mozna spokojnie porozmawiac. Słychac tylko lekki szum, silnik daje o sobie znac tylko przy wyzszych obrotach.
~Sławek
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Jak na razie najbardziej cichy ze wszystkich samochodów jakimi jeździłem (diesle). Niechcący wcześniej napisałem o ciszy podróżowania więc niewiele tutaj dopiszę
~J.P.
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Szału i porywu nie ma ponieważ auto, które ma 8-9 lat trzeszczy. Plastiki z przodu wręcz dobijają mnie głośnymi odgłosami ale da się wytrzymać. Wystraczy podgłośnić muzykę :)
~szypeczek
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Bardzo kiepskie wyciszenie. Plastiki trzeszczą i skrzypią. Na prostych autostradach można powiedzieć, że jest dobrze. Na nierównościach polskich dróg tragedia.
~krater
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Rewelacja. Swietnie wyciszone auto, chyba najlepiej w swojej klasie z silnikami diesla. 130/140 lagodny szum powietrza. Przy takich predkosciach mozna naprawde podrozowac w ciszy.
~kruszyna258@o2.pl
Hatchback 2.2 dCi 150KM 110kW
wyciszony jest przeciętnie slychac dość mocno silnik na wyższych obrotach, a przy prędkości ponad 120km/h pęd opływającego powietrza jest znacznie slyszalny wewnątrz samochodu
~kopiboy@wp.pl
Hatchback 2.2 dCi 150KM 110kW
slychac ze to diesel ale na trasie juz sie usopkaja- nie wiem naprawde o czym ludzie pisza ze wszystko skrzypi i piszczy i wogole tragedia- albo ja mam szczescie albo wy pecha
~Ednet
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Wystarczające, chociaż od 150 km/h słychać silnik. Od 190 silnik wyje i naprawde go słychać. Przeciętnie jeżdżę do 130, więc jest super. Maksymalna osiągnięta prędkość: 210 km/h.

Usterki Renault Laguna II

Renault Laguna II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~pomorze
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
od poczatku skrzypial fotel kierowcy,3 razy naprawiali i po roku wymienili stelaz na nowy, na razie nie skrzypi:) ale ja mam 12 kg:) mowia ze za ciezki jestem:)
Renault Laguna II Hatchback