Lista ocen Renault Laguna II Hatchback (405) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 607 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maciusb@go2.pl
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Za takie pieniądze (2002 rok 16.000PLN) można kupić kilka lat starsze auto japońskie lub niemieckie. Uważam, że świetnie zainwestowałem moje małe oszczędności. Radocha z jazdy jest jak na 8 latka ogromna.
~MACIEJ-DLU
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
ZA TAKĄ CENE KUPIŁEM FAJNE AUTKO A NIE JAKIEGOŚ PASATA CZY OCTAVIE 10 LETNIĄ ZA PONAD 20 TYŚ ZŁ ŚMIESZY MNIE TO. AUTA FRANCUSKIE SĄ ŁADNE TYLKO TRZEBA ZNALEŚĆ DOBRY NIEWYJEŹDZONY EGZEMPLARZ
~jack36
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
u mnie wyszło ok ale podobno do najlepszych nie należy.Jak u wszystkich za drogi serwis!!!widocznie i tak im się opłaca i mają co robić? Wszyscy moi znajomi po gwarancji uciekają z ASO.
~jerkos@wp.pl
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
kupiłem nowe auto z tej klasy w cenie o ok. 20-30% niższej niż konkurencja (kupowałem "poprzedni" rocznik) czy też klasa średnia w cenie słabo wyposazonej klasy kompakt konkurencji niemieckiej czy japońskiej
~Wimako
Hatchback 2.0 i 16V 135KM 99kW
Autko wygodne na długie trasy.W mieście troszke gorzej...Mimo 140 KM Renia mozolnie nabiera predkości!!! Spalanie,spalanie,spalanie...!!!! Bije po kieszeni.No nic, za wygode trzeba płacić.
~maciey
Hatchback 2.0 i T 16V 165KM 121kW
myślę ,że bardzo dobry stosunek ceny do jakości...jakbym miał kase to i tak w rodzinie była by renówka...jako drugie auto...to są auta dla pewnej grupy doświadczonych kierowców...nie każdy od razu je polubi.
~new.york@wp.pl
Hatchback 1.9 dCi 110KM 81kW
sadze ze sa na rynku porownywalne oferty. ja zdecydowalem swie na lagune ze wzgledu na jej dostepnosc. na mondeo albo octavie z mocnym dieslem i lekkim wypasem trzeba bylo czekac. i nie poczekalem i teraz mam.
~QbekQ
Hatchback 3.0 V6 24V 207KM 152kW
Laguna 2004 wyposażenie maksymalne.Ktoś wcześniej napisał"NIGDY WIĘCEJ" i ja się pod tym podpisuję.Tęsknię do mojej 11 letniej Toyoty Camry.Pozdrawiami i odradzam Renówki.A Servis!!!! Ludzie!!Paranoja.
~Grześ
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Za te pieniądze samochód bardzo wygodny, cichy. Dodam że moja ocena, oczywiście subiektywna, ale dokonana na podstawie porównania z innymi modelami samochodów, niekoniecznie tańszych...
~Edward
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Kupiłem trzeci nowy samochód w tym samym salonie, zostawiając 3-letni. Upust niecałe 15 tys.zł. Od razu kupiłem zapasowe felgi stalowe + opony zimowe (szkoda alu felg na zimę). Planuję jeździć około 3-4 lata.
Renault Laguna II Hatchback