Lista ocen Renault Laguna II Hatchback (478) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 532 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cpipolska@wp.pl
Hatchback 3.0 V6 24V 207KM 152kW
Dluga lista wielokrotnych napraw:wymontowanie deski i naprawa w Gdyni(niedzialajacy wskaznik paliwa),brzeczace glosniki,psujace sie wlaczniki otwierania okien, wymiana czytnika karty,wymiana kart, przeprogramowywanie kart, dwukrotnie urwana dzwignia otwie
~cobra2k@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
W trakcie półtora roku użytkowania (przebieg ok. 32 000) miałem problem z dwiema pierdołami, o których nie warto nawet pisać. Nie były to w każdym razie rzeczy w jakikolwiek sposób wpływające na bezpieczeństwo. Na to jestem bardzo wyczulony.
~technom@wl.onet.pl
Hatchback 3.0 V6 24V 207KM 152kW
Mnóstwo drobnych usterek:Zamarzanie składania lusterek,skrzypiąca szyba boczna,skrzypiące siedzenie pasażera i kierowcy przcierające się linki od tapicerki siedzeń,uszkodzenia czujnikó ciśnienia kół,rozhartowywujące się tarcze hamulcowe
~MACIEJ-DLU
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
SZYBY ELEKTRYCZNA SZWANKUJĄ, PĘKAJĄ SPRĘŻYNY TYLNEGO ZAWIESZENIA, CZYTKI KARTY (WYSTARCZY PODKLEIĆ KLEJEM ZAPADKE (JEST OBJAŚNIONA NAPRAWA NA INTERNECIE, NA SZCZĘŚCIE CEWKI DO SILNIKA 1.8 SZŁY NAJLEPSZEJ JAKOŚCI CZYLI DENZO :)
~Przemek
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
no było kilka dupereli, oświetlenie w bagażniku przestało działac po 4 latach, w tylnej lampie zwarło mi kierunek z stopem, zawias przy drzwiach kierowcy wydaje się troche wymęczony, karta padła raz z niewiadomego powodu
~Bogusław.
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Przy niskich temperaturach - poniżej -16 nie włączyła się wentylacja kabiny-\"zamarzł\" wentylator.Po nagrzaniu silnika, wyłaczeniu i włączeniu ponownym zapłonu- po ok. 1 godz. ruszył. W aucie tej klasy to porażka.
~Byku87
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
W ciągu 4 lat użytkowania był niewielki problem z klimatyzacją, prawdopodobnie wina czujników. Przy ustawieniu temp. na ok 17,5*C dmuchawy przestawały działać. Jedna karta przestała działać, jej wymiana to kilkaset złotych.
~Lutz
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Mam od 2002 roku wymieniłem: - intercooler 2000 zł - wina fabryki ja obciążony kosztami - zawieszenie - wina Marka Pola i następców - ogranicznik w drzwiach kierowcy 200 zł -wina fabryki reszta tylko nalać i jazda
~mir
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
skrzypiące fotele doprowadzające do szewskiej pasji, charczące tylne głośniki, wariacje centralnego zamaka, otwieranie się na zakrętach drzwi pasażera, po nagrzaniu się wnętrza od słońca nieprzyjemna woń topionych kabli

Usterki Renault Laguna II

Renault Laguna II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Rychó
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
na początku byłem załamany - karta handsfree do wymiany, pompka spryskiwacza, wahacze, ale od 100 000 przebiegu do teraz żadnych uwag. Jadąc na wymianę olejów nie mam nic do powiedzenia w serwisie, co mają zrobić
Renault Laguna II Hatchback