Lista ocen Renault Laguna II Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW 2001-2007 (98) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 160 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Byku87
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Z przodu jest dobrze, fotel kierowcy mógłby być twardszy i lepiej wyprofilowany. Podobnie zresztą z miejscem pasażera. Miejsce za kierownicą jest wygodne, sama jest ustawiana w dwóch płaszczyznach. Z tyłu już gorzej, kanapa mogłaby być wyżej, o ile jest w miarę wystarczająca miejsca na kolana, z stopami dużo gorzej. Nie ma gdzie je włożyć(zerowa przestrzeń pod przednimi fotelami). Mało przestrzeni nad głową. Mam 1,76 cm i jak się maks....
~Paweł Polcyn
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Nie jest to auto dla bardzo wysokich. Ja przy moim wzroście jestem bardzo zadowolony. Masywny podłokietnik oddziela mnie od pasażera. Z tylu też bardzo wygodnie. Mój wysoki kolega (192 cm) narzeka na ciasnotę, ale on w toyocie camry musiał sobie mocowanie foteli odsuwać do tyłu, tak więc to już kalectwo ;). Jedyne do czego moę się przyczepić to to, że jak jadę z pasazęrem to wolę, żeby zostawił mi podłokietnik, ponieważ razem się nie...
~brudelko@vp.pl
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Super - oczywiscie jak na osoby nienajwyzsze :) Z tylu przy zamontowanych na slupkach czujnikach do alarmu mozna sie spodziewac czestego z nimi kontaktu - ale to braku wyobrazni serwisu - zdaje sie tez ze z tylu wysocy moga nazekac na przestrzen nad i obok glowy. Dla mnie OK. Super welurki, duzo schowkow mila kolorystyka i wykonczenie.
~tomash
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Miejsca dla kierowcy jak i pozostałych pasażerów jest akurat. Nikt nie narzeka na brak miejsca na nogi przy nad głową. Wygoda podróżowania Laguną należy do bardzo przyjemnych. Nawet podczas długich podróży wychodzi się z samochodu wypoczętemu. Ktoś powie, że w innych markach jest lepiej. Ale w końcu to nie Mercedes:)
~AntyFanLagun
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Przestrzeni dla kierowcy i pasażera pierwszego rzędu jest pod dostatkiem. Fotele i kanapa tylna są wygodne, a można nawet powiedzieć bardzo wygodne. Niestety kiedy z przodu usiądzie ktoś o wzroście powyżej 180 cm, na tyle robi się ciasno, ale to tylko hatchback, więc ode mnie otrzymuje mocne 4 gwiazdki.
~konrad
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
A tu jest pieknie, mimo takich gabarytów samochodu czujemy sie tak jakby wszystko bylo stworzone specjalnie z myślą o nas - kierowcach (nie ujmujac nic przestrzeni dla pasazerow ktorej jest az nad to), ja sie czuje tak jakby samochot mnie oplatal - jezdzi sie super, do tego fotele trzymaja swietnie.
~partek
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
w samochodzie jest dość dużo miejsca z tyłu pojazdu ja mam fotel z przodu ustawiony bod siebie 180 cm i jestem w stanie za sobą usiąść i jeszcze mieć miejsca na pieć palców. powiedział bym że więcej miejsca jest w lagunie niż w oplu vectra kombi
~Arek
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Z przodu bardzo dobrze. Bez problemu znajdziemy bardzo wygodną pozycję za kierownicą. Tył... hm... wyżsi pasażerowie (powyżej 188 cm) mogą narzekać na brak miejsca nad głowami. Ja na szczęście wożę tylko "średniaków", więc nie mam żadnego problemu. :)
~Sławek
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Daje 4 ale to wszystko zależy od tego kto siedzi z przodu i jakie są warunki podróży - na pewno dla standardowej rodziny miejsca i komfortu nie zabraknie. Można spokojnie przejechać 300 km i nie odczuwać zmęczenia. komfort jest na 6!

Usterki Renault Laguna II

Renault Laguna II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~RENAULT LAGUNA 1.9DCI 120
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
miejsca jest bardzo duzo.podróżuje się wygodnie i w bardzo komfortowych wrunkach.nawet długie trasy nie są meczące. wzsystko jest spasowane w najdrobniejszym szczegule dzieki czemu komfort jazdy jest na bardzo wysokim poziomie
Renault Laguna II Hatchback