Lista ocen Renault Laguna II Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW 2001-2007 (96) - Widoczność

Na liście zabraknie 162 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maciusb@go2.pl
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Zero zastrzeżeń. Widoczność doskonała we wszystkich kierunkach. Nawet pióra wycieraczek chowają się na podszybiu i nie szpecą widoku do przodu. Lekkie niedociągnięcie to wycieraczka tylna startująca z pozycji pionowej. Przy dużych opadach śniegu nie zgarnia go na bok (tak jak gdyby była w stanie spoczynku na dole szyby)ale zgarnia to na koniec klapy bagażnika i tu się to białe dziadostwo zbiera w nadmiarze :) Widoczność w lusterkach doskonała....
~krater
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Do przodu i na boki swietnie. Swietne duze lusterka i do tego elektrycznie skladane. Troche gorzej do tylu ze wzgledu na dosc spory jednak tyl auta pomimo ze to hatch back. Czujniki cofania swietne, chociaz sama sygnalizacja dzwiekowa mogla by byc glosniejsza. Wycieraczki automatyczne + auto swiatla dzialaja super. Nie mam absolutnie zastrzezen. Ogolnie dobrze.
~maciusb
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Ciężko cokolwiek zarzucić. Jedyne do czego można się przyczepić (pisałem już o tym dwa lata temu dodając pierwszy komentarz) to tylna wycieraczka parkująca w pozycji pionowej. Jeżeli na szybie zbierze się śnieg to ona ściąga ten śnieg w dół, a tam robi sie zator śnieżny :) Można w ten sposób spalić silniczek wycieraczki ale mi się to jeszcze nie zdarzyło.
~orlos21
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Jeżdżę nim niecały rok ale wciąż ciężko mi wyczuć rozmiary auta przy ścisłym parkowaniu. Cofam cofam no patrzę zaraz chyba się oprę, wysiadam a tu jeszcze dobre pół metra brakuje ;) i nigdy nie mogę tego wyczuć ani z przodu ani z tyłu. W astrze było lepiej z tym, natomiast widoczność z auta podczas jazdy całkiem przyzwoicie.
~AntyFanLagun
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Tu zaczynają się dobre strony Laguny generacji drugiej. Widoczność jest perfekcyjna, do przodu - idealna, w bok genialna. Lusterka wsteczne są na tyle duże, że nic więcej nie potrzeba... Specjalnie sobie ustawiam widoczność na krawężniki a i tak widzę wszystko co dzieje się z tyłu.
~Sławek
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
No i tu pojawiają się mankamenty. Należy bezwzględnie dbać o wewnętrzną czystość przedniej szyby! Jazda pod słońce bardzo często zmusza do podziwiania podszybia odbijającego się w szybie. Trochę małe lusterka ale może się czepiam. Tylna szyba ok (chyba że jesteś kurduplem)
~Paweł Polcyn
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Dużą zaletą są bardzo dobre lusterka boczne (daleko wysunięte). Lusterko wsteczne głóne też jest dobre i moim zdaniem lepsze niż w mondeo, ponieważ nie zmniejsza widoku tak bardzo. Widoczność z tyłu trochę słaba, ale rękompensuje mi to radar cofania.
~iwonek
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
dobrze, tylko nadal przeszkadz mi przedni slupek. poza tym jst dlugi i przodu nie widac, a nie lubie siedziec na krzesle jak w palio, wiec niestety troche poobcierany. Na pocieszenie, ze nie tylko ja go tak rysuje..
~Miłosz
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Widoczność do przodu i na boki b.dobra, lusterka (lewe dzielone) zapewniają dobrą widoczność do tyłu. W czasie cofania niebędne wydają się parkometry, choć widoczność w porównaniu do VW Passat Variant jest lepsza.
~jerzyw@blower.com.pl
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
jest w tym aucie coś dziwnego, niby duże okna, ale widoczność zwłaszcza przód pod kątem bocznym fatalne, nigdy jeszcze nie miałem takiego uczucia, jak przy tym aucie że coś przegapiam, a przejechałem dobrze ponad milion km
Renault Laguna II Hatchback