Lista ocen Renault Laguna II Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW 2001-2007 (9) - Silnik

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~przemek
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
tragedia śmietnik!!!!!matko boska spale te auto egr, turbo, panewka na 1garze,maja fabrycznie spier*** pompę oleju ,wtryski ,czujnik ciśnienia boscha,ech.. ...laguna 1 kocham ja do dzisiaj mi jeździ a laguna 2 stoi ..niech zdycha na śrubki pójdzie
~puggiblue
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
Średnia kultura pracy, paliwożerny w połączeniu z automatem DP0. Z zalet - po uszczelnieniu misy (wymiana uszczelki) nie ubywa oleju, brak poważniejszych usterek.
~kot 2007
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
Świetny, gdyby nie te nieszczęsne 11l w mieście)) 130 km i 300 nm momentu robi swoje. Do 2 tyś raczej słabo, powyżej pokazuje swoje możliwości. Na nasze drogowe realia wystarczy.
~arnie4pl
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
Silnik odpala nawet przy -30 bardzo cichy i ładnie pracuje, równo, nie klekocze byłem miło zaskoczony, przyspieszenie od razu czuć, autko reaguje prawie natychmiast na pedał gazu
~PanOzi
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
To jedna z najmocniejszych stron auta, niesamowicie przyśpiesza, oczywiście jak na te parametry, pracuje równo, prawie żadnych problemów.
~S***007
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
z silnika jestem na razie zadowolony . Silnik został zachipowany i naprawde zaskakuje większość innych aut .
~devdd
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
Podoba mi się jego kultura pracy. Wyraźnie ciszej niż sławny 1.9TDI.
~gorocyportek
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
bez zarzutu kultura pracy i moc wysoka.
~Damian
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
czasem za głośno.. startujący beoing :)
Renault Laguna II Hatchback