Lista ocen Renault Laguna II Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW 2001-2007 (8) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~puggiblue
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
Grzeje się dość szybko dzięki fogrzewaczowi płynu i chłodzonej cieczą turbosprężarce. Niestety klimatyzacja w trybie automatycznym powyżej 30 stopni na zewnątrz nie daje rady i podejmuje niewłaściwe działania. Ustawiam ręcznie na obieg zewnętrzny i wtedy jest całkiem nieźle.
~kot 2007
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
dci...ale nim odśnieżę, już dmucha letnim powietrzem, więc może być-jeszcze nie zmarzłem tej zimy) Lato - klima - świetnie. Deszcz - zero parowani szyb. Apel - pamiętajcie o filtrach kabinowych i o nabijaniu i odgrzybianiu klimy a nie będziecie jeździli ze ściereczkami w ręku.
~devdd
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
Tryb auto ma swoje pomysły (nie zawsze tak jak bym sobie to wyobrażał lub chciał) na to jak schłodzić czy ogrzać auto ale działa dobrze. Ogrzewane fotele przy licowej skórze to must have.
~przemek
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
psujące się klapy nawiewów hyh niby klimatronic mój jak dostał weny to musiałem w trasie co pol godziny stawać była zima a on wlanczal się tylko automatycznie i zklima hyhh
~arnie4pl
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
Zima przy maksymalnym nawiewie troche studzi silnik za to latem szybko chłodzi powietrze i rewelacyjny system odparowania szyb kilka sekund i ani śladu pary na szybach.
~PanOzi
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
Chłodzi lepiej niż grzeje, na trybie auto klima robi co chce, jak sobie manualnie nie ustawisz, to możesz się nie doczekać komfortu w kabinie.
~S***007
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
klima naprawdę robi super robotę w upalne dni . po raz pierwszy miałem styczność z automatycznymi nawiewami i jestem mega zadowolony .
~Damian
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
Idealna, szybko można się zapoznać i regulować na różne sposoby, a zapamiętywanie nie zmusza w zimie do ciągłego ustawiania.
Renault Laguna II Hatchback