Lista ocen Renault Laguna II Kombi (259) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 255 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arian WLKP
Kombi 2.2 dCi 150KM 110kW
Bardzo dobrze trzyma się drogi , jak przystało na samochód średniej klasy , sucha bądź mokra nawieżchnia -jedzie się bezpiecznie.
~Pawel
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Mimo w niewielu dziur musiałem wymianiac drążki kierownicze, sworznie wahaczy... Mozliwe ze to wina poprzedniego właściciela???
~Damian
Kombi 1.9 dCi 130KM 96kW
co do ukladu jezdnego to jest naprawde w porzadku nie mam zastrzezen poza sliska kierownica ale lalka jedzie naprawde pewnie.
~Mońka
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
zbyt delikane zawieszenie, coroczne naprawy wybijajacych sie tulei (przy jezdzie miejskiej, asfaltowej to chyba lekka przesada)
~anonim221
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Jest Dobrze ale mogło by być lepiej jak by z tyłu zamiast belki były wahacze . Auto trzyma się drogi jak przyklejona .
~szizi
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Bardzo komfortowe zawieszenie, dobrze wybiera nie rownosci, ale nie nadaje sie do szybkiej sportowej jazdy na ostrych zakretach.
~Błażej
Kombi 3.0 V6 24V 207KM 152kW
Jak cała reszta przede wszystkim komfort. Ale jednocześnie zapewnia stabilne prowadzenie w zakrętach, nawet przy duuuuużej prędkości.
~xsaldek
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
zawieszenie miękkie żle się jeżdzi po naszych drogach mam tu namyśli koleiny.Mam koła 17(225) ale oglnie niema co naryeka
~zx6
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Odczuwalne bujniecia przy dynamicznym przyspieszaniu lub zwalnianiu, moglo by byc troche twardsze ale nie jest zle.
Dziennik kosztów dla Renault Laguna II Kombi
6,8
9,5
11,5
~nicko55@interia.pl
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
co do układu jezdnego tez brak zastrzeżeń. wiadomo nie jest to samochód do sportowej jazdy, ale i tak przyjemnie się go prowadzi.
Renault Laguna II Kombi