Lista ocen Renault Laguna II Kombi (225) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 289 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~yarek
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
doskonale,to jest to czego oczekuje sie od auta wyciszenie to czesc komfortu,dla mnie rewelacja.porownanie z a4 2003,skoda superb 2006,mercedes c220 2004,oczywiscie wszystko w dieslu
~zelon
Kombi 2.0 i 16V GT 205KM 151kW
przy predkosciach do 130 jest bardzo dobrze. silnika do 3,5tys obrotow tez wcale nie slychac. powyzej slychac szum powietrza ale w porownaniu do zwyklej laguny i tak jest duzo ciszej
~Mike
Kombi 2.2 dCi 150KM 110kW
Silnik slychac dopiero po 130km/h. W tym egzemplarzu troszke huczy przy drzwiach kierowcy. Uszkodzona jest uszczelka drzwi od przycinanej klamry pasa bezpieczenstwa.
~Arek K
Kombi 2.2 dCi 150KM 110kW
Predkosc przelotowa na autostradzie 170-180kmh i tylko szum wiatru. W miescie tylko 6-cio glosnikowy Cabase pare plyt i inny swiat. Mozna sie rozmarzyc stojac w korkach.
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
nie jest najgorzej, przy duzych predkosciach slychac tylko wiatr za szyba, dla mnie bajka to w dieslu. w benzynie nawet nie wiedzialem ze auto ma wlaczony silnik gdy do niego wsiadlem
Kombi 2.2 dCi 150KM 110kW
na niższych biegach słychac diesla, pow. 80 km/h silnik do prędkości 140 km/h nie wyczuwalny, bardzo dobrze zestrojona karoseria nie słychac podmuchów i oporu wiatru
~Pawcio
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
jak na silnik diesla bardzo cichutko - porownywalnie z benzyniakami - o niebo lepiej niz w pasacie TDI - tytaj tylko delikatny szmer a tam niczym ciagnik rolniczy
~Marcin Spartak
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Jest bardzo dobrze. Jak wyżej pisałem, powyzej 140 robi się (jak dla mnie) za głośno. Ale przy normalnych prędkościach przelotowych jest bardzo przyjemnie
~maatohewetbi
Kombi 1.6 i 16V 107KM 79kW
W moim 1.6 brakuje 6-tego biegu a silnik jest zbyt słaby do tego auta i trzeba go kręcić, przez co jest w środku głośno. Na prędkościach miejskich jest cicho.

Usterki Renault Laguna II

Renault Laguna II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Adam D.
Kombi 2.0 i T 16V 163KM 120kW
Jest dobrze ,ale po tej klasie auta spodziewałbym się lepszego wyciszenia. Do 140km /h można jechać, po wyżej 140 nie jest niestety przyjemnie.
Renault Laguna II Kombi