Lista ocen Renault Laguna II Kombi 2.2 dCi 150KM 110kW 2002-2007 (23) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Misiek.
Kombi 2.2 dCi 150KM 110kW
Za kółkiem czuję się super, jedyne co mi przeszkadza to fakt, że troszkę za wysoko się siedzi bo lubię nisko siedzieć.. No ale jest ogólnie okej. Pasażer z przodu też nie będzie narzekać.. Z tyłu z kolei może powstać konflikt tego typu, że jak czasem zdarza mi się siedzieć z tyłu to głową dotykam sufitu a mam tylko 182cm.. sprawa jest chyba rozwiązana gdy nie ma szyberdachu jednak mój model jest w niego wyposażony co uniemożliwia mi...
~dominik1
Kombi 2.2 dCi 150KM 110kW
Bardzo wygodne fotele przednie jak i tylna kanapa. Fotele bardzo dobrze trzymają na zakrętach.Chociaż przednie fotele zaczęły skrzypieć. Miejsca na nogi na tylnej kanapie jest wystarczająco. Do pełni szczęścia brakuje podgrzewanych foteli.
~Arian WLKP
Kombi 2.2 dCi 150KM 110kW
Przestrzeń jest doskonała, bardzo dużo miejsca i dużo regulacji dla kierowcy fotela /góra,dół/ , /przód , tył/ , wybrzuszenie siedzenia/lędźwiowe/. Pasazerowie z tylu maja dostateczna ilosc miejsca .
Kombi 2.2 dCi 150KM 110kW
z przodu malina, tył mogłoby być lepiej jak na auto dł. 4,7 m, bagażnik też nie jest potęzny, auto dla rodziny zupełnie wystarczający, jedyny minus mała liczba schowków
~Arek K
Kombi 2.2 dCi 150KM 110kW
Piec osob moze podrozowac w super komfortowych warunkach. Ogromna przestrzen zarowno z przodu jak i na tylnej kanapie.
~michcio932
Kombi 2.2 dCi 150KM 110kW
W moim Renault jest bardzo dużo miejsca z przodu jak i z tyłu. Komfort w tym samochodzie po prostu genialny
~Artur aga@artservice.com.pl
Kombi 2.2 dCi 150KM 110kW
przydatny podłokietnik i wyprofilowanie w drzwiach pod lewy łokieć. 500 km pokonuję bez znużenia.
~jjr@xl.wp.pl
Kombi 2.2 dCi 150KM 110kW
AZ przodu OK, choc dla ludzi slusznej postury za malo. Zdecydowanie za malo miejsca z tylu
~Ppablitto
Kombi 2.2 dCi 150KM 110kW
Miejsca ma zaskakująco dużo. W piątke można spokojnie pare setek zrobić.
Dziennik kosztów dla Renault Laguna II Kombi 2.2 dCi 150KM 110kW
8,1