Ocena kierowcy - Renault Laguna II Hatchback

Gabriel , 11 lat temu
Silnik 1.8 16V 120KM 88kW
Rok produkcji 2002
Renault Laguna II Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
Karoseria : uwazam ze jest to ponad czasowa karuserja.bedzie podobac sie jezcze dlugo.nie zapominajmy ze ta karuserja ma juz 12lat a wciaz zwraca na siebie uwage.
ogolnie oceniam auto bardzo dobrze.do doskonalosci troche jej brakuje ale auto godne uwagi i polecam bo potrafi odwdzieczyc sie.nie ma auta ktore by sie nie psulo.
silnik w tym aucie jest tak cichy ze kiedy stoje na swiatlach mam wrazenie jakby zgasl.Inym razem gdy zaparkowalem chialem wyjac karte z czytnikaoczywiscie nie dalo sie-blokada gdy pracuje silnik.obrotomierz uswiadomil mi sytuacje.
zadnych wyciekow.dosc precyzyjne przelozenia.cicha na tyle ze odnosi sie wrazenie jakby auto jechalo na luzie.oby tak dalej.
precyzyjny uklad kierowniczy co robie z kierownica to samo robi auto.uklad hamulcowy spelnia swoje zadanie i skutecznie auto zatrzymuje.
swietna widocznosc zwlaszcza przut i boczne.dla porownania opel insignia jest daleko za laguna a przeciez to zupelnie nowe auto.ale jak widac nowe nie zawsze znaczy lepsze
w tym aucie nawet po dluzszej jezdzie nie wyhcodzi sie zmeczynym dobre spasowanie dobra jakosc materialow i wszystko w zasiegu reki i co wazne bardzo czytelne.
ogrzewanie na dobrym poziomie auto dosc szybko sie nagrzewa klimatyzacja jest wydajna i spelnie moje oczekiwaniw temperatura doplyw powietrza super.
bardzo wygadna pozycja za kierownica fotele konfortowe ma sie wrazenie jakby to auto bylo klase wyzsze.
bardzo dobre wyciszenie wnetrza zadnych szumow swistow gdy wyloncze audio slysze cykanie mechanicznego zegarka wsrodku niemal grobowa cisza.trzeba otworzyc okno zeby uslyszec cos z zewnatrz.
jak na ta mase auta a jest to nie malo bo wmoim aucie to 1350kg. zuzycie paliwa jest na poziomie.jezdzisz spokojnie-pali malo.masz sportowy styl jazdy spali znaczni wiecej.
z mojego punktu widzenia to dobrze wydane pieniadze bo auto nie sprawia mi powaznych problemow a wyposazenie jest bardzo bogate o ktorym inne auta moga pomarzyc lub trzeba slono doplacic.
te awarie nie ruinuja finansowo a raczej denerwuja ale jesli ma sie trohce pojecia to mozna maprawic samemu i jaka radosc ze spowrotem wszystko dziala.
nie mialem powaznej usterki i oby tak dalej.mam znajomych ktorzy tez maja te auta a powaznych awari nie mieli.mysle ze jak dbasz tak masz.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 16V 120KM 88kW [l/100km]

7,9