Lista ocen Renault Laguna II (27)

~Pyra
Kombi 2.0 IDE 16V 140KM 103kW
Renault Laguna II z silnikiem BENZYNOWYM 1.8 lub 2.0 (nie IDE!!) to doskonały wybór. Należy tylko zastanowić się nad ilością bajerów - im więcej tym więcej będzie usterek. \"Goła\" laguna to niesamowity komfort i brak jakichkolwiek problemów.
~Mirosław Katowice
Kombi 2.0 IDE 16V 140KM 103kW
Bardzo wygodny, dynamiczny i jak do tej pory niezawodny samochód. Dodając do tego bezpieczeństwo w postaci 8 poduszek powietrznych, ABS, ESP i dodatki umilające podróżowanie tym samochodem czego chcieć więcej?
~marek
Kombi 2.0 IDE 16V 140KM 103kW
auto godne polecenia, bardzo wygodne i b dobrze wyposazone ja mam wersje lux privilege i ma wszystko oprocz aut skrzyni. jak na moj przebieg auto rewelacyjne.
~MateuszM86
Hatchback 2.0 IDE 16V 140KM 103kW
Silnik elastyczny , wczesniej mialem 90 km i wystarczylo teraz mam 140 i chcialbym znow wiecej . (Silnik)
~Slw213
Kombi 2.0 IDE 16V 140KM 103kW
Po 4 miesiącach. Gdy kupiłem miał sposobność drobnych defektów. Niedziałające klima, brak sterowania lusterkami, opuszczanie szyby, czujnik temp. Zewn, itp. Denerwujące ale łatwe do naprawienia.
~Damian
Hatchback 2.0 IDE 16V 140KM 103kW
Samochód duży, wygodny, dość pojemny, dwustrefowa klimatyzacja, 8 poduszek powietrznych, elektrycznie sterowane, podgrzewane i składane lusterka, podgrzewana przednia szyba, 3 gniazdka 12V, w bogatszych wersjach nawet sterowane elektrycznie fotele i nawigacja... fakt iż samochód przypadłościami z początku produkcji odstrasza potencjalnych nabywców nie oznacza że nie warto go kupić. Sporo pali bo w jeździe miejskiej nawet do 14l/100km przy...
~Math
Kombi 2.0 IDE 16V 140KM 103kW
Pomimo wielu opinii negatywnych na temat tego auta a raczej silnika, nie mogę mu nic zarzucić
~gudmund
Kombi 2.0 IDE 16V 140KM 103kW
Wbrew obiegowym, złym opiniom, mój silnik sprawuje się doskonale. Świetna elastyczność, przyzwoite spalanie. Wystarczy tankować paliwo klasy premium, 98 oktanów i wszelkie problemy ("tryb awaryjny", falujące obroty) znikają. A wymiana regulatora wtrysku to spory wydatek! (Silnik)
~Bartek
Kombi 2.0 IDE 16V 140KM 103kW
ogólnie ładnie pracuje troszkę gorzej przy większej wilgotności (Silnik)
Dziennik kosztów dla Renault Laguna II
6,9
9,4
11,4
2,5
~tadik77
Kombi 2.0 IDE 16V 140KM 103kW
auto to kompletna poraszka!!! nie ma się co napalać na wygląd pierwsza wizyta u mechanika i bedziecie wszystko wiedzieć!!!!