Oceny Renault Laguna III Hatchback Phase II 2.0 dCi 150KM 110kW 2011-2015

Renault Laguna III Hatchback Phase II 2.0 dCi 150KM 110kW 2011-2015 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Renault Laguna III Hatchback Phase II 2.0 dCi 150KM 110kW 2011-2015

~Łukasz
Hatchback Phase II 2.0 dCi 150KM 110kW
Kto trochę poszuka i poczyta, ten wie: Renault zrobiło kawał dobrej roboty projektując L3, a przy tym samochód był w bardzo korzystnej cenie zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym (w dużej mierze ze względu na bardzo kiepską reputację poprzedniej generacji). Samochód kupiłem jako nowy (w promocji "VAT gratis" cena w zasadzie jak za kompakt), i był to jeden z ostatnich egzemplarzy z końcówki produkcji w połowie 2015. Laguna III...
~Maciej
Hatchback Phase II 2.0 dCi 150KM 110kW
Wcześniej jeździłem BMW serii 3 i muszę przyznać że Laguna mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła, kupiłem auto od 1 właściciela w bogatej wersji wyposażenia i uważam, że stosunek jakości do ceny w tym aucie to mistrzostwo świata. Samochód ma minusy ale za tą cenę porównując do BMW które jest 3 x droższe to naprawdę warto.
~DefendedNut
Hatchback Phase II 2.0 dCi 150KM 110kW
Auto kupiłem od pierwszego właściciela przy przebiegu 135 tyś km. Generalnie jestem zadowolony, ale mam małe zarzuty co do jakości deski rozdzielczej (skrzypi w ciepłe dni), hałasują też zagłówki na nierównościach. Czy kupiłbym drugi raz to auto? Tak ale tylko w benzynie.
~kz
Hatchback Phase II 2.0 dCi 150KM 110kW
W miarę cichy, elastyczny i dynamiczny myślę o chipie (Silnik)
Renault Laguna III Hatchback Phase II