Lista ocen Renault Laguna III (76)

~Łukasz
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Bałem sie tego auta bo o awaryjności Francuzów krążą legendy, ale skusiła mnie relacja ceny do wyposażenia. Po 3 latach jazdy Laguną 3 generacji z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że do tego auta wlewa sie benzynę i się nim porostu jeździ. Jest bezawaryjne i doskonale pokazuje, że 3 generacja tego modelu zostala poprawiona i dopracowana. Oczywiście zużywają się czesci eksploatacyjne, no ale to normalka.
~Darek
Hatchback 2.0 16v 140KM 103kW
Samochod bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, przestronne auto ze swietnym silnikiem i rozsadnymi kosztami utrzymania. zawieszenie doskonale tlumi nierownosci i trzyma sie drogi jak przyklejony.
3,4
~goreckippl@wp.pl
Hatchback 2.0 16v 140KM 103kW
Silnik ma mało przyjemny ostry dzwięk, powinien być trochę cichszy na wysokich obrotach. Brak maty wygłuszjącej pod maską, w poprzedniku była we wszystkich wersjach. Przy 120-160 km/h na 6 biegu w środku jest w miarę cicho. (Silnik)
~żołnierz
Hatchback 2.0 16v 140KM 103kW
Pozytywne zaskoczenie; wybierałem między Hondą Accord,Toyotą Avensis i VV Passatem.Laguna zrobiła na mnie najlepsze wrażenie.
~KrzysztofRz
Hatchback 2.0 16v 140KM 103kW
Autem tym jeżdżę od dwóch lat, generalnie jestem bardzo zadowolony z zakupu. Auto ładnie się prezentuje, mimo upływu lat uważam że nadal zwraca na siebie uwagę.
~1Marek1
Hatchback 2.0 16v 140KM 103kW
Byloby super gdyby nie to spalanie i troche lepsze prowadzenie.
~lenusoida
Hatchback 2.0 16v 140KM 103kW
Na razie same ochy i achy, bo to jeszcze nowe auto, ledwo 2 tys. przebiegu.
~Artes48
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Jestem szczęśliwym posiadaczem Renault Laguna ( 2.0 16V 140KM wersja Dynamique ) od niespełna miesiąca. Uważam, że był to mój bardzo udany zakup.Jest wygodny, szybki elegancki i niezawodny. Przełamuje steerotyp francuskich samochodów. Jest cicho przy każdej prędkości podczas przyspieszania słychać przyjemny \"mruk\" silnika. Podoba mi się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, pełna wygoda obsługi. Lubię kartę i starter bez kluczyka przyciski...
~Mat
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Auto na plus , kupiłem trochę przez przypadek a tu miła niespodzianka mimo różnych opinii krążących w internecie. Polecam z czystym sumieniem .
Dziennik kosztów dla Renault Laguna III
7,2
11,0
4,1
~Sławek
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Zakupiłem to auto z rozmysłem, niewielki przebieg dosyć wysoki komfort poruszania się a cena naprawdę niewielka w tej klasie dzięki poprzednikowi czyli dwójeczce. Samochód naprawdę warty wydanej ka,dej złotówce. Silnik dobry cichy ale jednak mogłem wybrać ten z turbiną 180 km co prawda po mieście i na krakowskich jest wystarczający ale na autostradzie do 140 km/h jest ok powyżej zaczyna się już trochę hałas. Acha i instalacja gazowa sprawdza...